Tregtoni në Bitstamp me Stellar

Planifikoni rregullin tuaj dhe lëreni të funksionojë për ju, në Bitstamp dhe shumë të tjerë.

Coinrule Paneli i kriptos
Më e rëndësishmja
Punon me top 10
Shkëmbimet popullore
epror
Siguria & Kriptimi
Komentet e përdoruesit janë aktivizuar Coinrule Mjet automatik i tregtimit
"Strategjia e shkëlqyer, automatike e tregtimit e lehtësuar, për të gjitha llojet e anëtarëve të komunitetit."
Jon

Krijoni një plan tregtar automatik

A keni provuar ndonjëherë të hartoni rregulla të tregtimit të parave dixhitale dhe dështoi? A keni provuar ndonjëherë të automatizoni investimin e Stellar në Bitstamp? Hyni Coinrule! Coinrule është një makinë rregullash tregtare që i lejon përdoruesit të hartojnë rregulla automatike të kriptove pa një doktoraturë! Automatizoni të gjitha investimet tuaja të parave dixhitale me të vetmin robot të tregtimit automatik që ju nevojitet!

Filloni tregtimin

Performanca e Rregullave të Testimit në të Dhënat Historike

SHUMA FILLESTARE
KOHËZGJATJA E INVESTIMEVE
$ 1750 . 00

Testoni tregtinë tuaj

Tregtoni në mënyrë të sigurtë në Bitstamp

E mbani mend kur tregjet u rritën 150 herë e më shumë? A do të donit të kishit investuar në Stellar në Bitstamp në atë kohë? Coinrule ju ndihmon të hidheni në çdo mundësi edhe kur flini! Tregtarët më të mirë lëshojnë makina. Filloni Bot me Coinrule sot për të menaxhuar monedhat tuaja XLM çdo 24 orë.

Filloni tregtimin

Ndërtoni sistemin tuaj të tregtimit dhe tregtoni XLM

Projektet më të mira të parave dixhitale si Stellar po përparojnë në udhërrëfyesin e tyre 2019. A keni dashur të bëni porositë tuaja XLM, XLM ose XLM? Jeni tashmë në Bitstamp? Tani është koha për të filluar krijimin e rregullave, sillni tregtimin tuaj të parave dixhitale në një nivel më të lartë Coinrule!

Filloni tregtimin

Krijoni strategji të bazuara në tregues të sigurt

Ndonje pyetje? Këtu vjen CoinruleQendra e Ndihmës së! Lexoni rreth kontrollit tonë për blerjen/shitjen tuaj, si garantojmë çelësat tuaj API, si mund të lidheni Coinrule në Bitstamp dhe cilat strategji tregtare ju nevojiten për të përfituar Stellar. Filloni të tregtoni me Coinrule dhe na tregoni nëse keni ndonjë pyetje!

shkrehës crypto trading bots kur ndryshon hapësira e kriptove Bazuar në treguesit më premtues
Asnjë kod nuk kërkohet Po aq e thjeshtë sa IFTTT
Menaxhoni ndryshimet e tregut Maksimizoni fitimet

Filloni të krijoni tregti menjëherë

Merrni sinjale tregtare falas, sisteme të tregtimit të bimëve dhe menaxhoni portofolin tuaj 30 ditë falas.

Shkëmbimet e mbështetura

Binance Coinbase Kraken okx Likuid Bitpanda