Tregtimi i kriptove ditore në Bitstamp si një super

kapërceni tregun duke përdorur kriptomat e tregtimit ditor në Bitstamp dhe bëni fitime me ETH në sekonda

Coinrule Paneli i kriptos
Më e rëndësishmja
Punon me top 10
Shkëmbimet më të përdorura
më mirë
Siguria & Kriptimi
Komentet e përdoruesit janë aktivizuar Coinrule Mjet automatik i tregtimit
"Me Coinrule, blerja/shitja e kriptove është gati të përparojë”
Mikka

Programoni strategji të automatizuara tregtare

Coinrule po punon çdo ditë për të zhvilluar të reja crypto trading bots dhe cilësimet për konfigurimin e tregtimit. Tregtimi i kriptove tona ditore i lejon mbajtësit e ETH të bëjnë fitime ndërsa tregtojnë çdo monedhë, përfshirë ETH, në Bitstamp.

Ndërtimi i rregullave

Performanca e Rregullave të Testimit në të Dhënat Historike

SHUMA FILLESTARE
KOHËZGJATJA E INVESTIMEVE
$ 1750 . 00

Testoni strategjinë tuaj

Menaxhoni në mënyrë të sigurt në Bitstamp

Coinrule është një tregtim ditor i kriptove që lejon [tregtarët} e grupeve të ndryshme të ekspertizës të fitojnë para duke tregtuar ETH. Përdoruesit tanë janë në gjendje të ndërtojnë strategji tregtare të lehta dhe të avancuara në të gjitha portofolet kryesore. Ju mund të testoni dhe të përdorni tregtitë tuaja automatike për të vendosur strategjinë tuaj. Coinrule e bën shumë të shpejtë ndërtimin e një portofoli ETH, mbrojtjen e portofolit tuaj dhe kapjen e pompave të tregut.

Ndërtimi i rregullave

Zhvilloni modelin tuaj të tregtimit dhe menaxhoni monedhat tuaja ETH

Tregjet e kriptomonedhave nuk flenë kurrë! Vetëm një ditë tregtimi i kriptove mund të shfrytëzojë plotësisht të gjitha mundësitë në treg. Ju mund të përcaktoni një tregtim ditor të kriptove me Coinrule shumë lehtë! Dizajnoni rregullat tuaja duke përdorur redaktorin e sistemeve tona tregtare, nuk nevojiten aftësi kodimi!

Ndërtimi i rregullave

Modeli i sistemeve të tregtimit bazuar në tregues të njohur

ETH është rritur më shumë se 100 herë gjatë viteve të fundit. Me Coinrule ju mund të paraqisni kthime që ndryshojnë jetën duke reduktuar detyrimin tuaj. Tregtimi i kriptove është mundësia e artë e shekullit të 21-të. Coinrule ju mundëson të merrni një pozicion të fortë për të!

Aktivizoni mekanizmat kur ndryshon tregu i altcoin Bazuar në treguesit më premtues
Asnjë kod nuk kërkohet Po aq e thjeshtë sa IFTTT
Menaxhoni tendencat e tregut Maksimizoni fitimet

Filloni të krijoni strategji që tani

Merrni sinjale tregtare falas, ndërtoni strategji të automatizuara dhe menaxhoni monedhat tuaja 30 ditë falas.

Shkëmbimet e mbështetura

Binance Coinbase Kraken okx Bitpanda