Tregtimi i kriptove ditore në Bitstamp si një ekspert

Planifikoni porosinë tuaj dhe lëreni të funksionojë për ju, në Bitstamp dhe shumë të tjerë.

Coinrule Paneli i kriptos
Më e rëndësishmja
Punon me top 10
Shkëmbimet popullore
të nivelit të lartë
Siguria & Kriptimi
Komentet e përdoruesit janë aktivizuar Coinrule Mjet automatik i tregtimit
"Me Coinrule, investimi në kripto është gati të zhvillohet”
Luis

Ndërtoni një sistem të automatizuar tregtimi tani

Coinrule po punon çdo ditë për të zhvilluar të reja crypto trading bots dhe zgjidhje të reja për konfigurimin e tregtimit. Tregtimi i kriptove tona ditore i lejon anëtarët e komunitetit XLM të bëjnë fitime ndërsa tregtojnë çdo monedhë, përfshirë XLM, në Bitstamp.

Tregtoni me Bots

Performanca e Rregullave të Testimit në të Dhënat Historike

SHUMA FILLESTARE
KOHËZGJATJA E INVESTIMEVE
$ 1750 . 00

Testoni rregullin tuaj

Menaxhoni në mënyrë të sigurt në Bitstamp

Coinrule është një tregtim ditor i kriptove që i bën [tregtarët} lloje të ndryshme ekspertize për të fituar para nga tregtimi XLM. Përdoruesit tanë lejohen të ndërtojnë strategji të thjeshta dhe të sigurta tregtare në të gjitha shkëmbimet kryesore. Ju mund të testoni dhe të përdorni tregtitë tuaja automatike për të përcaktuar strategjinë tuaj. Coinrule e bën shumë të lehtë ndërtimin e një portofoli XLM, sigurinë e portofolit tuaj dhe sigurimin e pompave të tregut.

Tregtoni me Bots

Krijoni sistemin tuaj të tregtimit dhe menaxhoni monedhat tuaja XLM

Tregjet e kriptomonedhave nuk flenë kurrë! Vetëm një ditë tregtimi i kriptove mund të shfrytëzojë plotësisht të gjitha mundësitë në treg. Ju mund të zhvilloni një tregtim ditor të kriptove me Coinrule shumë lehtë! Dizajnoni rregullat tuaja duke përdorur mjetin tonë të rregullave automatike të tregtimit, nuk nevojiten aftësi kodimi!

Tregtoni me Bots

Dizajnoni sisteme tregtare bazuar në tregues të sigurt

XLM është rritur më shumë se 100 herë gjatë viteve të fundit. Me Coinrule ju mund të paraqisni kthime që ndryshojnë jetën duke reduktuar rrezikun tuaj. Tregtimi i kriptove është mundësia e artë e shekullit të 21-të. Coinrule ju lejon të merrni një pozicion fitues të tij!

Aktivizoni mekanizmat kur ndryshon hapësira e kriptove Bazuar në treguesit më premtues
Asnjë kod nuk kërkohet Po aq e thjeshtë sa IFTTT
Menaxhoni paqëndrueshmërinë Maksimizoni fitimet

Filloni të krijoni rregulla sot

Merrni sinjale tregtare falas, zhvilloni strategji të automatizuara dhe menaxhoni monedhat tuaja 30 ditë falas.

Shkëmbimet e mbështetura

Binance Coinbase Kraken okx Bitpanda