Ristrukturoni në mënyrë efikase BTC-në tuaj në Kraken etj me Coinrule

Zhvilloni tregtinë tuaj automatike dhe lëreni të funksionojë për ju, në Kraken dhe shumë të tjerë.

Coinrule Paneli i kriptos
Më e rëndësishmja
Punon me top 10
Shkëmbimet e shkallës ushtarake
epror
Siguria & Kriptimi
Komentet e përdoruesit janë aktivizuar Coinrule Mjet automatik i tregtimit
"Magjepsëse të jem në gjendje të ndërtosh vetë një mjet automatik të sistemit tregtar."
Luke

Modeloni një plan automatik tregtimi tani

Bitcoin ICO dhe Bull Run 2017 kanë bërë >120x kthime për entuziastët e kriptove të parave dixhitale. Si mund të siguroheni që nuk do të humbisni tubimin e radhës? Kjo është kur Coinrule vjen në! Blini/shisni Bitcoin në Kraken dhe gjithmonë maksimizoni kthimet tuaja!

Mëso më shumë

Performanca e Rregullave të Testimit në të Dhënat Historike

SHUMA FILLESTARE
KOHËZGJATJA E INVESTIMEVE
$1750 . 00

Testoni planin tuaj

Menaxhoni në mënyrë të sigurt në Kraken

Udhërrëfyesi i Bitcoin për vitin 2019 ka shumë potencial! Por si e dini se kur të përfitoni nga Kraken? Kjo është kur Coinrule hyn ne loje! Ne ju bëjmë të lëshoni porositë tuaja. Ju nuk keni nevojë të zhvilloni një linjë të vetme kodi! Coinrule është platforma e parë tregtare çfarë-ju-shih-është-çfarë-ju-merrni për tregun e kriptove!

Mëso më shumë

Planifikoni metodën tuaj të tregtimit dhe grumbulloni BTC

Klientët kanë dy kërkesa: të mbrojnë vlerën e tyre dhe të rrisin shkrepjet e tyre në hënë. Coinrule mund të lejojë që gjuajtësit e hënës ta arrijnë këtë qëllim si një guru. Hartoni strategjitë tuaja automatike në minuta dhe tregtoni BTC në Kraken pa pushim. Shkëmbime si dashuria Kraken Coinrule për shkak të likuiditetit që ne ofrojmë. Filloni blerje-shitje me bot Coinrule sot!

Mëso më shumë

Ndërtoni tregti automatike bazuar në treguesit më të famshëm

Teknikat tona të monitorimit zbatohen për mbrojtje maksimale. Anëtarët e komuniteteve mund të fillojnë të krijojnë rregulla në shkëmbimin tonë demonstrues menjëherë, sikur të ishte Kraken. Ne nuk kemi nevojë për të drejtat e tërheqjes së Kraken. Ne nuk mund ta prekim kriptomonedhën tuaj nëpërmjet çelësave API që ofrojnë tregtarët tanë. Çelësat API ruhen me monitorim të shkallës ushtarake.

Shkaktoni korrelacione kur ndryshon dyshemeja e tregtimit Bazuar në treguesit më premtues
Asnjë kod nuk kërkohet Po aq e thjeshtë sa IFTTT
Menaxhoni paqëndrueshmërinë Maksimizoni fitimet

Filloni të krijoni strategji sot

Merrni sinjale tregtare falas, krijoni rregulla dhe menaxhoni portofolin tuaj 30 ditë falas.

Shkëmbimet e mbështetura

Binance Coinbase Kraken okx Bitpanda