Trade ZRX on top exchanges like Coinbase Pro and become a magician of the crypto space

Mundeni tregun duke përdorur tregtinë në Coinbase Pro dhe fitoni me ZRX në sekonda

Coinrule Paneli i kriptos
Më e rëndësishmja
Punon me top 10
Shkëmbimet më të përdorura
të shkallës ushtarake
Siguria & Kriptimi
Komentet e përdoruesit janë aktivizuar Coinrule Mjet automatik i tregtimit
"Me Coinrule, tregtimi i kriptove është gati të përparojë”
James

Krijo porosi, menjëherë

Coinrule po punon çdo ditë për të zhvilluar të reja crypto trading bots dhe makina për redaktor tregtimi. Tregtia jonë i lejon klientët ZRX të bëjnë fitime ndërsa tregtojnë çdo monedhë, përfshirë ZRX, në Coinbase Pro.

Ndërtimi i rregullave

Performanca e Rregullave të Testimit në të Dhënat Historike

SHUMA FILLESTARE
KOHËZGJATJA E INVESTIMEVE
$1750 . 00

Testoni rregullin tuaj

Menaxhoni në mënyrë të sigurt në Coinbase Pro

Coinrule është një tregti që lejon [tregtarët} e kategorive të ndryshme të ekspertizës të bëjnë para duke tregtuar ZRX. Përdoruesit tanë janë në gjendje të ndërtojnë strategji tregtare të lehta dhe të avancuara në të gjitha llogaritë kryesore. Ju mund të testoni dhe plotësoni tregtitë tuaja automatike për të krijuar strategjinë tuaj. Coinrule e bën shumë të menjëhershme ndërtimin e një portofoli ZRX, mbrojtjen e portofolit tuaj dhe kapjen e pompave të tregut.

Ndërtimi i rregullave

Ndërtoni modelin tuaj të tregtimit dhe menaxhoni monedhat tuajaZRX

Tregjet e kriptomonedhave në asnjë moment nuk flenë! Vetëm një tregti mund të menaxhojë plotësisht të gjitha mundësitë në treg. Ju mund të përcaktoni një tregti me Coinrule shumë lehtë! Dizajnoni rregullat tuaja duke përdorur ndërtuesin tonë automatik të rregullave të tregtimit, pa aftësi kodimi fare!

Ndërtimi i rregullave

Krijoni sisteme tregtare bazuar në tregues të njohur

ZRX është rritur më shumë se 100 herë gjatë viteve të fundit. Me Coinrule ju mund të hasni kthime që ndryshojnë jetën, ndërkohë që zvogëloni rrezikun tuaj. Tregtimi i kriptomonedhave është mundësia e artë e shekullit të 21-të. Coinrule ju mundëson të merrni një pozicion të fortë për të!

Aktivizoni mekanizmat kur tregu ndryshon Bazuar në treguesit më premtues
Asnjë kod nuk kërkohet Po aq e thjeshtë sa IFTTT
Menaxhoni tendencat e tregut Maksimizoni fitimet

Filloni të krijoni plane menjëherë

Merrni sinjale tregtare falas, planifikoni strategji të automatizuara dhe menaxhoni monedhat tuaja 30 ditë falas.

Shkëmbimet e mbështetura

Binance Coinbase Kraken okx Bitpanda