Tregtoni BAT Token Bazë të Vëmendjes në Coinbase Pro

Zotëroni tregun duke përdorur tregtinë në Coinbase Pro dhe fitoni me BAT brenda pak orësh

Coinrule Paneli i kriptos
Më e rëndësishmja
Punon me top 10
Bursat kryesore
epror
Siguria & Kriptimi
Komentet e përdoruesit janë aktivizuar Coinrule Mjet automatik i tregtimit
"Coinrule është një zgjidhje e avancuar që ndihmon tregtarët e kriptomonedhave të ndërtojnë makina tregtare pa pasur nevojë të kodojnë një linjë të vetme kodi.”
Jon

Nisni rregullat e tregtimit, pa pushim

Coinrule zhvillon aplikacionin më të përshtatshëm dhe më të përshtatshëm për përdoruesit e kriptomonedhës. Me Coinrule ju mund të krijoni rregullin tuaj bazuar në BAT dhe ta lini të funksionojë automatikisht në shkëmbime të ndryshme kriptosh si Coinbase Pro. Është Nëse-Kjo-Atëherë-Kjo për strategjitë automatike që ju lejon të shfrytëzoni të gjitha mundësitë në treg.

Ndërtimi i rregullave

Performanca e Rregullave të Testimit në të Dhënat Historike

SHUMA FILLESTARE
KOHËZGJATJA E INVESTIMEVE
$1750 . 00

Testoni planin tuaj

Bli/shit në mënyrë të sigurt në Coinbase Pro

Coinrule plotëson kërkesat e llojeve të ndryshme të investitorëve dhe tregtarëve. Testoni dhe drejtoni lehtësisht tregtimin tuaj të automatizuar në pak minuta në Coinbase Pro. Thjesht menaxhoni monedhat tuaja, mbroni portofolin tuaj dhe kryeni tregun pa humbur asnjë mundësi të vetme.

Ndërtimi i rregullave

Modeloni teknikën tuaj të tregtimit dhe blini dhe shisni BAT

Edhe në momentet e paqëndrueshmërisë së ulët të tregut, disa altcoin mund të jenë ende pjesë e një niveli të paqëndrueshmërisë që mund të ofrojë mundësi të mëdha. Bleni monedhat që bien dhe shisni ato që kërcejnë, mund t'i arrini këto ndërrime duke ekzekutuar porositë tuaja duke përdorur një plan automatik tregtimi. Kontrolli i kapitalit tuaj të kriptos nuk ka qenë kurrë kaq fleksibël!

Ndërtimi i rregullave

Rregullat e planit bazuar në treguesit e shkallës ushtarake

A keni menduar ndonjëherë se si të automatizoni planin tuaj të tregtimit, por nuk keni aftësi kodimi? Coinrule bazohet në një logjikë If-This-Then-That, ne sugjerojmë një zgjidhje miqësore për përdoruesit dhe shumë udhëzues që do t'ju mundësojnë të hartoni strategjinë tuaj të parë në Coinbase Pro.

Shkaktoni korrelacione kur ndryshon tregu i kriptove Bazuar në treguesit më premtues
Asnjë kod i nevojshëm Po aq e thjeshtë sa IFTTT
Menaxhoni balenat që ndikojnë në treg Maksimizoni fitimet

Filloni të krijoni sisteme tregtare menjëherë

Merrni sinjale tregtare falas, përcaktoni strategjitë dhe menaxhoni monedhat tuaja 30 ditë falas.

Shkëmbimet e mbështetura

Binance Coinbase Kraken okx Bitpanda