Strategjia e tregtimit të kriptomonedhave në Kraken dhe Bli/shit EOS

Kryesoni tregun duke përdorur strategjinë e tregtimit të kriptomonedhave në Kraken dhe fitoni me EOS brenda disa orësh

Coinrule Paneli i kriptos
Më e rëndësishmja
Punon me top 10
Shkëmbime të sigurta
epror
Siguria & Kriptimi
Komentet e përdoruesit janë aktivizuar Coinrule Mjet automatik i tregtimit
“Gjëja më e mirë që kemi parë në kripto në tre vitet e fundit”
Luke

Zhvilloni një sistem të vlefshëm të automatizuar tregtar

Coinrule është mjet i dobishëm për shumë klasa të ndryshme investitorësh dhe tregtarësh. Ekziston një gamë e tërë mundësish që ofrohen në platformën tonë. Ju mund të testoni dhe të arrini strategjitë tuaja automatike për të zhvilluar sistemin tuaj të tregtimit dhe për të blerë/shitur EOS. Do të jetë shumë e menaxhueshme për të grumbulluar EOS, për të mbrojtur portofolin tuaj, për të siguruar çdo pompë pa humbur një rënie të papritur.

Krijo Bot

Performanca e Rregullave të Testimit në të Dhënat Historike

SHUMA FILLESTARE
KOHËZGJATJA E INVESTIMEVE
$1750 . 00

Testoni sistemin tuaj të tregtimit

Menaxhoni në mënyrë të sigurt në Kraken

Coinrule ka një qëllim kryesor, ne duam ta bëjmë tregtimin tuaj të kriptove më efektive duke qenë të shpejtë. Tregjet e kriptomonedhave funksionojnë 24/7, vetëm një kripto-bot automatik mund të kapë plotësisht çdo mundësi të mundshme që do të shfaqet në treg. Si të filloni një rregull tregtimi me Coinrule? Përcaktoni strategjitë tuaja të automatizuara duke përdorur praktikën Nëse-Kjo-Atëherë-Ajo, nuk kërkohen aftësi kodimi!

Krijo Bot

Modeloni modelin tuaj të tregtimit dhe grumbulloni EOS

At Coinrule ne po punojmë intensivisht për të ofruar komponentë dhe cilësime të reja në mjedisin tonë çdo ditë. Në fakt, ne jemi në kontakt me përdoruesit tanë më aktivë dhe shkëmbimet kryesore për të mbledhur komente dhe opinione.

Krijo Bot

Planifikoni strategji automatike bazuar në tregues të zgjuar

Tregtimi ka nevojë për praktikë, qëndrim dhe skemë. Çfarë e bën tregtinë kaq të ashpër? Natyra njerëzore dhe emocionet mund të ndikojnë negativisht në rezultatet tuaja tregtare. Përdorimi i një rregulli tregtar ju lejon të kapërceni efektet e stresit, euforisë dhe lakmisë që çdo klient mund të përjetojë. Gjithashtu një i sapoardhur mund të tregtojë si profesionist me të Coinrule!

Aktivizoni robotët kur lëvizjet e tregut ndryshojnë Bazuar në treguesit më premtues
Asnjë kod i përfshirë Po aq e thjeshtë sa IFTTT
Menaxhoni tendencat e tregut Maksimizoni fitimet

Filloni të krijoni tregti automatike tani

Merrni sinjale tregtare falas, krijoni tregti automatike dhe menaxhoni alokimin tuaj 30 ditë falas.

Shkëmbimet e mbështetura

Binance Coinbase Kraken okx Bitpanda