Investoni në Nano si një profesionist në OKex

Krijoni tregtinë tuaj dhe lëreni të funksionojë për ju, në OKex dhe shumë të tjerë.

Coinrule Paneli i kriptos
Më e rëndësishmja
Punon me top 10
Shkëmbime të zgjuara
të nivelit të lartë
Siguria & Kriptimi
Komentet e përdoruesit janë aktivizuar Coinrule Mjet automatik i tregtimit
"Magjepsëse të jem në gjendje të planifikoj vetë një mjedis automatik kripto-bot."
Simon

Nisni strategji të automatizuara tregtare

Nano ICO dhe Bull Run 2017 kanë bërë >120x kthime për anëtarët e parave dixhitale të komunitetit. Si mund të siguroheni që nuk do të hiqni dorë nga tubimi tjetër? Kjo është kur Coinrule duket! Blini/shitni Nano në OKex dhe maksimizoni gjithmonë fitimet tuaja!

Tregtoni me algoritme

Performanca e Rregullave të Testimit në të Dhënat Historike

SHUMA FILLESTARE
KOHËZGJATJA E INVESTIMEVE
$ 1750 . 00

Testoni tregtinë tuaj automatike

Menaxhoni në mënyrë të sigurt në OKex

Udhërrëfyesi i Nanos për vitin 2019 ka një potencial të madh! Por si e dini se kur duhet të përfitoni në OKex? Kjo është kur Coinrule bëhu i dobishëm! Ne ju bëjmë të filloni strategjitë tuaja tregtare. Ju nuk keni nevojë të zhvilloni një linjë të vetme kodi! Coinrule është platforma e parë tregtare e bazuar në IFTTT për tregun e kriptove!

Tregtoni me algoritme

Dizenjoni metodën tuaj të tregtimit dhe grumbulloni NANO

Përdoruesit kanë dy detyrime: të mbrojnë asetet e tyre dhe të drejtojnë të shtënat e tyre në hënë. Coinrule mund të lejojë që gjuajtësit e hënës ta arrijnë këtë qëllim si një tregtar profesionist. Dizenjoni strategjitë tuaja automatike në minuta dhe tregtoni NANO në OKex pa ndërprerje. Shkëmbime si dashuria OKex Coinrule për shkak të likuiditetit që ne ofrojmë. Krijoni një Rregull për të investuar Coinrule sot!

Tregtoni me algoritme

Zhvilloni tregti automatike bazuar në treguesit më të mirë

Teknikat tona të sigurisë janë zhvilluar për të hequr rrezikun maksimal. Të apasionuarit pas kriptos mund të fillojnë menjëherë në shkëmbimin tonë Demo, sikur të ishte OKex. Ne nuk kemi nevojë për të drejtat e tërheqjes së OKex. Ne nuk mund ta fusim kriptomonedhën tuaj përmes çelësave API që ofrojnë tregtarët tanë. Çelësat API ruhen me siguri të lartë.

Nxit korrelacionet kur lëvizjet e tregut ndryshojnë Bazuar në treguesit më premtues
Asnjë kod nuk kërkohet Po aq e thjeshtë sa IFTTT
Menaxhoni paqëndrueshmërinë Maksimizoni fitimet

Filloni të krijoni sisteme tregtare që tani

Merrni sinjale tregtare falas, rregulloni dhe menaxhoni portofolin tuaj 30 ditë falas.

Shkëmbimet e mbështetura

Binance Coinbase Kraken okx Bitpanda