Tregtoni në Bitfinex me DASH

Mundeni tregun duke përdorur tregtinë në Bitfinex dhe fitoni me DASH brenda pak minutash

Coinrule Paneli i kriptos
Më e rëndësishmja
Punon me top 10
Bursat kryesore
të shkallës ushtarake
Siguria & Kriptimi
Komentet e përdoruesit janë aktivizuar Coinrule Mjet automatik i tregtimit
"Strategji e shkëlqyer, automatike e tregtimit e lehtësuar, për të gjitha llojet e investitorëve."
Jon

Krijoni një rregull tregtimi menjëherë

Keni provuar ndonjëherë të filloni porositë dixhitale të parave dhe dështoi? A keni provuar ndonjëherë të robotizoni blerjen/shitjen e DASH në Bitfinex? Thuaj përshëndetje Coinrule! Coinrule është një ndërtues porosish që i lejon përdoruesit të fillojnë automatikisht kripto-bot pa kodim! Robotizoni të gjitha blerjet/shitjen e parave tuaja dixhitale me të vetmin softuer të tregtimit të kriptove që ju nevojitet!

Filloni tregtimin

Performanca e Rregullave të Testimit në të Dhënat Historike

SHUMA FILLESTARE
KOHËZGJATJA E INVESTIMEVE
$1750 . 00

Testoni rregullin tuaj

Tregtoni në mënyrë të sigurtë në Bitfinex

E mbani mend kur tregjet u hodhën 150 herë e më shumë? Dëshironi të kishit investuar në DASH në Bitfinex në atë kohë? Coinrule ju ndihmon të shfrytëzoni çdo mundësi edhe kur jeni duke fjetur! Anëtarët më të avancuar të komunitetit krijojnë makina. Krijoni rregulla automatike me Coinrule sot për të menaxhuar monedhat tuaja DASH çdo 24 orë.

Filloni tregtimin

Dizajnoni modelin tuaj të tregtimit dhe tregtoni DASH

Projektet më profesionale të parave dixhitale si DASH po ecin përpara në udhërrëfyesin e tyre 2019. A keni dashur të bëni porositë tuaja DASH, DASH ose DASH? Jeni tashmë në Bitfinex? Tani është koha për të krijuar Bot, sillni blerjen/shitjen e parave tuaja dixhitale në hapin tjetër me të Coinrule!

Filloni tregtimin

Zhvilloni strategji të bazuara në tregues të shkallës ushtarake

Ndonje pyetje? Shikoni CoinruleQendra e Ndihmës së! Lexoni për mbulimin tonë për investimin tuaj, si i mbajmë çelësat tuaj API, si mund të lidheni Coinrule në Bitfinex dhe cilat rregulla tregtare ju nevojiten për të marrë fitim DASH. Krijo një rregull me Coinrule dhe na tregoni nëse keni ndonjë pyetje!

shkrehës crypto trading bots kur ndryshon hapësira e kriptove Bazuar në treguesit më premtues
Asnjë kod nuk kërkohet Po aq e thjeshtë sa IFTTT
Menaxhoni balenat që ndikojnë në treg Maksimizoni fitimet

Filloni të krijoni plane sot

Merrni sinjale tregtare falas, sisteme të tregtimit të bimëve dhe menaxhoni portofolin tuaj 30 ditë falas.

Shkëmbimet e mbështetura

Binance Coinbase Kraken okx Bitpanda