Kontrolloni me efikasitet asetet tuaja DGB në Bitfinex me Coinrule

Zotëroni tregun, tregtoni në Bitfinex dhe tregtoni DGB-në si një guru. Nuk kërkohet kodim.

Coinrule Paneli i kriptos
Më e rëndësishmja
Punon me top 10
Shkëmbimet {popullore}
{gradë ushtarake}
Siguria & Kriptimi
Komentet e përdoruesit janë aktivizuar Coinrule Mjet automatik i tregtimit
"Magjepsëse të jem në gjendje të përcaktosh vetë një mjedis automatik kripto-bot."
Claudio

Nisni rregullat automatike të kriptos

DigiByte ICO dhe Bull Run 2017 kanë fituar >120x për entuziastët e kriptos parave dixhitale. Si mund të siguroheni që nuk do të hiqni dorë nga tubimi tjetër? Kjo është kur Coinrule duket! Bli/shit DigiByte në Bitfinex dhe maksimizoni gjithmonë fitimet tuaja!

Mëso më shumë

Performanca e Rregullave të Testimit në të Dhënat Historike

SHUMA FILLESTARE
KOHËZGJATJA E INVESTIMEVE
$1750 . 00

Testoni {rregullin} tuaj

{Tregtoni} në mënyrë të sigurt në Bitfinex

Udhërrëfyesi i DigiByte për vitin 2019 ofron shumë mundësi! Por si e dini se kur të përfitoni nga Bitfinex? Kjo është kur Coinrule bëhu i dobishëm! Ne ju lejojmë të filloni planet tuaja tregtare. Ju nuk keni nevojë të ndërtoni një linjë të vetme kodi! Coinrule është redaktori i parë tregtar i bazuar në IFTTT për tregun e kriptove!

Mëso më shumë

{Krijo} {sistemin} dhe {tregti}DGB-në tënde të tregtimit

Klientët kanë dy detyrime: të mbrojnë asetet e tyre dhe të nxisin fitimet e tyre. Coinrule mund të lejojë që gjuajtësit e hënës ta arrijnë këtë qëllim si një profesionist. Hartoni strategjitë tuaja automatike në minuta dhe tregtoni DGB në Bitfinex pa ndërprerje. Shkëmbime si dashuria Bitfinex Coinrule për shkak të likuiditetit që ne ofrojmë. Ndërtoni një strategji duke investuar në Coinrule tani!

Mëso më shumë

{Krijo} {rregulla} bazuar në treguesit {popullar}

Metodat tona të sigurisë janë zhvilluar për të hequr rrezikun maksimal. Klientët mund të krijojnë rregulla automatike në shkëmbimin tonë demonstrues menjëherë, sikur të ishte Bitfinex. Ne nuk kemi nevojë për të drejtat e tërheqjes së Bitfinex. Ne nuk mund ta fusim kriptomonedhën tuaj përmes çelësave API që ofrojnë tregtarët tanë. Çelësat API ruhen me siguri të lartë.

Aktivizoni {strategies} kur ndryshon {tregu} Bazuar në treguesit më premtues
Asnjë kod {kërkohet} Po aq e thjeshtë sa IFTTT
Menaxho {paqëndrueshmërinë} Maksimizoni fitimet

Filloni krijimin e {Rule}s {Sot}

Merr sinjale tregtare falas, {krijo {rregulla} dhe menaxho {portofoli} tënd për 30 ditë falas.

Shkëmbimet e mbështetura

Binance Coinbase Kraken okx Bitpanda