Use technicals to handle your ZEC portfolio on Poloniex with Coinrule

Kryeni tregun duke përdorur tregtinë në Poloniex dhe fitoni me ZEC brenda pak minutash

Coinrule Paneli i kriptos
Më e rëndësishmja
Punon me top 10
Bursat kryesore
të nivelit të lartë
Siguria & Kriptimi
Komentet e përdoruesit janë aktivizuar Coinrule Mjet automatik i tregtimit
"Me Coinrule ju mund të tregtoni ZEC në Poloniex edhe kur flini!”
Luke

Krijoni një plan automatik tregtimi menjëherë

Coirule ka një objektiv kryesor, ne duam ta bëjmë tregtinë tuaj ditore më efektive dhe më të lehtë. Tregjet e kriptomonedhave funksionojnë 24/7, vetëm një bot automatik tregtar mund të menaxhojë plotësisht çdo mundësi të mundshme që do të zhvillohet në katin e tregtimit. Si të hapni një rregull automatik tregtimi për KZZ-në me Coinrule? Vendosni strategjitë tuaja automatike duke përdorur formularin Nëse-Kjo-Atëherë-Ajo, nuk kërkohen aftësi kodimi!

Tregtoni me algoritme

Performanca e Rregullave të Testimit në të Dhënat Historike

SHUMA FILLESTARE
KOHËZGJATJA E INVESTIMEVE
$1750 . 00

Testoni sistemin tuaj të tregtimit

Blej/shitur në mënyrë të sigurt në Poloniex

Në një panel kontrolli të unifikuar të lidhur me Poloniex, do të keni të gjitha detajet domethënëse në lidhje me tregtimin tuaj automatik. Mund t'i kontrolloni lehtësisht, t'i ndaloni dhe t'i ekzekutoni ato në çdo kohë, në mënyrë që të keni kontroll absolut të ndërtuesit tuaj të strategjisë së kriptos.

Tregtoni me algoritme

Dizajnoni modelin tuaj të tregtimit dhe vendosni porositë tuajaZEC

CoinruleSistemet e monitorimit janë të dizajnuara për kontroll maksimal. Ne kurrë nuk do të kërkojmë të drejtat e tërheqjes së Poloniex. Çelësi juaj API mbahet me siguri të lartë jashtë serverëve tanë. Tregtoni me Coinrule në llogari, me një teknologji të koduar.

Tregtoni me algoritme

Zhvilloni rregulla bazuar në treguesit e shkallës ushtarake

Ne duam të ofrojmë një aplikacion që plotëson nevojat më të larta. ne jemi në lidhje me klientët tanë më të kualifikuar për të zhvilluar produktin tonë çdo ditë. Bëhuni në bashkëpunim me ne dhe rezervoni një seancë tregtare të kufizuar Një-për-Një!

Shkaktoni korrelacione kur ndryshon tregu i altcoin Bazuar në treguesit më premtues
Nuk kërkohet asnjë kod Po aq e thjeshtë sa IFTTT
Menaxhoni balenat që ndikojnë në treg Maksimizoni fitimet

Filloni të krijoni tregtime automatike sot

Merrni sinjale tregtare falas, zhvilloni strategji dhe menaxhoni portofolin tuaj 30 ditë falas.

Shkëmbimet e mbështetura

Binance Coinbase Kraken okx Bitpanda