Strategjia e tregtimit të kriptomonedhave në OKex me 0x

Kryesoni strategjinë e tregtimit të kriptomonedhave në OKex dhe tregtoni ZRX në mënyrë efikase. Nuk kërkohet kodim.

Coinrule Paneli i kriptos
Më e rëndësishmja
Punon me top 10
Shkëmbimet më të famshme
garantuar
Siguria & Kriptimi
Komentet e përdoruesit janë aktivizuar Coinrule Mjet automatik i tregtimit
“Kripto-bot i shkëlqyer, automatik, i lehtësuar, për të gjitha nivelet e përdoruesve.”
Paul

Dizenjoni rregulla automatike të kriptove, 24/7

A keni provuar ndonjëherë të krijoni sisteme të tregtimit të parave dixhitale dhe keni dështuar? A keni provuar ndonjëherë të automatizoni investimin 0x në OKex? Këtu vjen Coinrule! Coinrule është një sistem sistemesh tregtare që u mundëson përdoruesve të krijojnë kripto-bot automatik pa qenë shkencëtar i të dhënave! Automatizoni të gjitha paratë tuaja dixhitale duke investuar me të vetmen platformë të tregtimit të kriptove që ju nevojitet!

Mëso më shumë

Performanca e Rregullave të Testimit në të Dhënat Historike

SHUMA FILLESTARE
KOHËZGJATJA E INVESTIMEVE
$1750 . 00

Testoni rregullin tuaj

Tregtoni në mënyrë të sigurt në OKex

E mbani mend kur tregjet u rritën 90 herë e më shumë? Dëshironi të kishit investuar në 0x në OKex në atë kohë? Coinrule ju lejon të shfrytëzoni çdo mundësi edhe kur jeni duke fjetur! Klientët hardcore dizajnojnë bots kripto. Filloni të tregtoni me Coinrule sot për të menaxhuar monedhat tuaja ZRX çdo moment.

Mëso më shumë

Zhvilloni strategjinë tuaj tregtare dhe tregtoniZRX

Projektet më të avancuara të parave dixhitale si 0x po zhvillohen në udhërrëfyesin e tyre 2019. A keni dashur të bëni porositë tuaja ZRX, ZRX ose ZRX? Jeni tashmë në OKex? Tani është koha për të Tregtuar Tani, sillni blerjen / shitjen e parave tuaja dixhitale në nivelin tjetër Coinrule!

Mëso më shumë

Modelimi i strategjive të bazuara në treguesit më të përdorur

Ndonje pyetje? duke prezantuar CoinruleQendra e Ndihmës së! Lexoni rreth heqjes së rrezikut për blerje-shitjen tuaj, si i mbajmë çelësat tuaj API, si mund të lidheni Coinrule në OKex dhe çfarë porosish ju nevojiten për të përfituar 0x. Tregtoni me Algoritme me Coinrule dhe na tregoni nëse keni ndonjë pyetje!

Nxitni strategji kur ndryshon dinamizmi i tregut Bazuar në treguesit më premtues
Asnjë kod nuk kërkohet Po aq e thjeshtë sa IFTTT
Menaxhoni tregjet në lëvizje Maksimizoni fitimet

Filloni të krijoni porosi menjëherë

Merrni sinjale tregtare falas, krijoni sisteme tregtare dhe menaxhoni portofolin tuaj 30 ditë falas.

Shkëmbimet e mbështetura

Binance Coinbase Kraken okx Bitpanda