Ristrukturoni në mënyrë efektive NEM-in tuaj në OKX etj Coinrule

Fitoni tregun duke përdorur strategjinë e tregtimit të kriptomonedhave në OKex dhe fitoni me NEM në sekonda

Coinrule Paneli i kriptos
Më e rëndësishmja
Punon me top 10
Shkëmbimet më të përdorura
epror
Siguria & Kriptimi
Komentet e përdoruesit janë aktivizuar Coinrule Mjet automatik i tregtimit
"Magjepsëse të jem në gjendje të planifikosh vetë një mjet automatik të sistemit tregtar."
Simon

Zhvilloni një rregull tregtimi në çast

NEM ICO dhe Bull Run 2017 kanë dhënë rezultate >120x për investitorët e parave dixhitale. Si mund të siguroheni që nuk do të humbisni tubimin e radhës? Kjo është kur Coinrule vjen në! Blini/shisni NEM në OKex dhe maksimizoni gjithmonë rezultatet tuaja!

Krijo Bot

Performanca e Rregullave të Testimit në të Dhënat Historike

SHUMA FILLESTARE
KOHËZGJATJA E INVESTIMEVE
$1750 . 00

Testoni tregtinë tuaj

Menaxhoni në mënyrë të sigurt në OKex

Udhërrëfyesi i NEM për vitin 2019 ka një perspektivë të madhe! Por si e dini se kur duhet të përfitoni në OKex? Kjo është kur Coinrule hyn ne loje! Ne ju lejojmë të krijoni rregullat tuaja tregtare. Ju nuk keni nevojë të programoni një linjë të vetme kodi! Coinrule është sistemi i parë tregtar çfarë-ju-shih-është-çfarë-ju-merrni për tregun e kriptove!

Krijo Bot

Modeloni teknikën tuaj të tregtimit dhe grumbulloni NEM

Anëtarët e komunitetit kanë dy kërkesa: sigurinë e vlerës së tyre dhe nxjerrjen e fitimit të tyre. Coinrule mund të lejojë që gjuajtësit e hënës ta arrijnë këtë qëllim në mënyrë efikase. Dizenjoni strategjitë tuaja automatike në minuta dhe tregtoni NEM në OKex 24/7. Shkëmbime si dashuria OKex Coinrule për shkak të likuiditetit që ne ofrojmë. Tregtoni me blerje-shitje me bots Coinrule menjehere!

Krijo Bot

Planifikoni tregti automatike bazuar në treguesit e njohur

Strategjitë tona të sigurisë zbatohen për mbrojtje maksimale. Investitorët mund të ndërtojnë rregulla në Shkëmbimin tonë Demo sot, sikur të ishte OKex. Ne nuk kemi nevojë për të drejtat e tërheqjes së OKex. Ne nuk mund ta prekim kriptomonedhën tuaj nëpërmjet çelësave API që ofrojnë tregtarët tanë. Çelësat API ruhen me siguri të shkallës ushtarake.

Nxit korrelacionet kur lëvizjet e tregut ndryshojnë Bazuar në treguesit më premtues
Asnjë kod nuk kërkohet Po aq e thjeshtë sa IFTTT
Menaxhoni tendencat e tregut Maksimizoni fitimet

Filloni të krijoni rregulla sot

Merrni sinjale tregtare falas, rregulloni dhe menaxhoni portofolin tuaj 30 ditë falas.

Shkëmbimet e mbështetura

Binance Coinbase Kraken okx Bitpanda