Strategjia e tregtimit të kriptomonedhave në OKex dhe Bli/shit IOTA

Kapërceni tregun duke përdorur strategjinë e tregtimit të kriptomonedhave në OKex dhe fitoni me IOTA brenda disa orësh

Coinrule Paneli i kriptos
Më e rëndësishmja
Punon me top 10
Shkëmbimet më të përdorura
më mirë
Siguria & Kriptimi
Komentet e përdoruesit janë aktivizuar Coinrule Mjet automatik i tregtimit
“Gjëja më e mirë që ka ndodhur në kripto në pesë vitet e fundit”
Hugo

Planifikoni sistem të automatizuar, 24/7

Coinrule është mjeti i përsosur për shumë grupe të ndryshme investitorësh dhe tregtarësh. Ekziston një gamë e pafundme avantazhesh të ofruara në platformën tonë. Ju mund të testoni dhe zhvilloni strategjitë tuaja automatike për të krijuar sistemin tuaj të tregtimit dhe për të blerë/shitur IOTA. Do të jetë shumë e shpejtë për të grumbulluar IOTA, për të ruajtur portofolin tuaj, për të siguruar çdo pompë pa humbur një ulje të papritur.

Filloni tregtimin

Performanca e Rregullave të Testimit në të Dhënat Historike

SHUMA FILLESTARE
KOHËZGJATJA E INVESTIMEVE
$1750 . 00

Testoni tregtinë tuaj automatike

Menaxhoni në mënyrë të sigurt në OKex

Coinrule ka një mision kryesor, ne duam ta bëjmë tregtimin e kriptomonedhës tuaj më efektive duke qenë të thjeshtë. Tregjet e kriptomonedhave janë të hapura 24/7, vetëm një strategji e automatizuar e tregtimit mund të trajtojë plotësisht çdo mundësi të mundshme që do të shfaqet në treg. Si të ndërtoni një rregull tregtimi me Coinrule? Menaxhoni strategjitë tuaja të automatizuara duke përdorur stilin If-This-Then-That, nuk kërkohen aftësi kodimi!

Filloni tregtimin

Ndërtoni teknikën tuaj të tregtimit dhe grumbulloni IOTA

At Coinrule ne po punojmë me mend për të ofruar module dhe ndryshime të reja tek asistenti ynë inteligjent çdo ditë. Në fakt, ne jemi në kontakt me klientët tanë më ekspertë dhe shkëmbimet kryesore për të mbledhur komente dhe ide.

Filloni tregtimin

Krijoni strategji automatike bazuar në tregues të njohur

Tregtimi ka nevojë për disiplinë, qëndrim dhe plan. Çfarë e bën tregtimin kaq sfidues? Natyra njerëzore dhe ndjenjat mund të nxisin negativisht fitimet tuaja tregtare. Përdorimi i një rregulli tregtar ju lejon të mposhtni efektet e shqetësimit, euforisë dhe lakmisë që mund të përjetojë çdo klient. Gjithashtu një fillestar mund të tregtojë si një profesionist me të Coinrule!

Aktivizoni mekanizmat kur ndryshon hapësira e kriptove Bazuar në treguesit më premtues
Asnjë kod i përfshirë Po aq e thjeshtë sa IFTTT
Menaxhoni tendencat e tregut Maksimizoni fitimet

Filloni të krijoni tregti menjëherë

Merrni sinjale tregtare falas, planifikoni transaksione automatike dhe menaxhoni alokimin tuaj 30 ditë falas.

Shkëmbimet e mbështetura

Binance Coinbase Kraken okx Bitpanda