Strategjia e tregtimit të kriptomonedhave në OKex si një ekspert

Planifikoni porosinë tuaj dhe lëreni të funksionojë për ju, në OKex dhe shumë të tjerë.

Coinrule Paneli i kriptos
Më e rëndësishmja
Punon me top 10
Shkëmbimet e shkallës ushtarake
epror
Siguria & Kriptimi
Komentet e përdoruesit janë aktivizuar Coinrule Mjet automatik i tregtimit
"Me Coinrule, shitja-blerja e kriptove është gati të zhvillohet”
John

Ndërtoni rregulla të automatizuara tregtare, menjëherë

Coinrule po punon çdo ditë për të zhvilluar strategji të reja dhe mjedise të reja për mjedisin tregtar. Strategjia jonë e tregtimit të kriptomonedhave i lejon anëtarët e komunitetit OMG të bëjnë fitime ndërsa tregtojnë çdo monedhë, përfshirë OMG, në OKex.

Krijoni rregulla automatike

Performanca e Rregullave të Testimit në të Dhënat Historike

SHUMA FILLESTARE
KOHËZGJATJA E INVESTIMEVE
$1750 . 00

Testoni rregullin tuaj

Menaxhoni në mënyrë të sigurt në OKex

Coinrule është një strategji e tregtimit të kriptomonedhave që i bën [tregtarët} të klasave të ndryshme të ekspertizës për të fituar para duke tregtuar OMG. Përdoruesit tanë lejohen të ndërtojnë strategji të menjëhershme dhe më të mira tregtare për të gjitha alokimet kryesore. Ju mund të testoni dhe ekzekutoni tregtitë tuaja automatike për të përcaktuar strategjinë tuaj. Coinrule e bën atë shumë të shkathët për të ndërtuar një portofol të OMG, sigurinë e portofolit tuaj dhe kapjen e pompave të tregut.

Krijoni rregulla automatike

Krijoni metodën tuaj të tregtimit dhe menaxhoni monedhat tuaja OMG

Tregjet e kriptomonedhave nuk flenë! Vetëm një strategji e tregtimit të kriptomonedhave mund të kapë plotësisht të gjitha mundësitë në treg. Ju mund të zhvilloni një strategji tregtare të kriptomonedhave me Coinrule shumë lehtë! Porosit rregullat tuaja duke përdorur makinën tonë të planeve tregtare, pa aftësi kodimi të përfshira!

Krijoni rregulla automatike

Dizajnoni sisteme tregtare bazuar në treguesit më të famshëm

OMG është rritur më shumë se 50 herë gjatë viteve të fundit. Me Coinrule ju mund të përjetoni kthime që të ndryshojnë jetën duke reduktuar rrezikun tuaj. blerja/shitja e kriptove është mundësia e artë e shekullit të 21-të. Coinrule ju lejon të merrni një pozicion fitues të tij!

Aktivizoni robotët kur ndryshon hapësira e kriptove Bazuar në treguesit më premtues
Asnjë kod nuk kërkohet Po aq e thjeshtë sa IFTTT
Menaxhoni paqëndrueshmërinë Maksimizoni fitimet

Filloni të krijoni rregulla menjëherë

Merrni sinjale tregtare falas, përcaktoni strategji të automatizuara dhe menaxhoni monedhat tuaja 30 ditë falas.

Shkëmbimet e mbështetura

Binance Coinbase Kraken okx Bitpanda