Strategjia e tregtimit të kriptomonedhave në OKex si një super

Zotëroni hapësirën e kriptove, strategjinë e tregtimit të kriptomonedhave në OKex dhe tregtoni BTT me zgjuarsi. Nuk kërkohet kodim.

Coinrule Paneli i kriptos
Më e rëndësishmja
Punon me top 10
Shkëmbimet më të mira
epror
Siguria & Kriptimi
Komentet e përdoruesit janë aktivizuar Coinrule Mjet automatik i tregtimit
"Me Coinrule, shitja-blerja e kriptove është gati të ngrihet në qiell”
John

Ndërtoni një sistem të automatizuar, pa ndërprerje

Coinrule po punon çdo ditë për të zhvilluar strategji të reja dhe mjedise të reja për pamjen e tregtimit. Strategjia jonë e tregtimit të kriptomonedhave i lejon mbajtësit e BTT-së të bëjnë fitime ndërsa tregtojnë çdo monedhë, përfshirë BTT, në OKex.

Krijo një rregull

Performanca e Rregullave të Testimit në të Dhënat Historike

SHUMA FILLESTARE
KOHËZGJATJA E INVESTIMEVE
$1750 . 00

Testoni sistemin tuaj të tregtimit

Menaxhoni në mënyrë të sigurt në OKex

Coinrule është një strategji e tregtimit të kriptomonedhave që u jep [tregtarëve} lloje të ndryshme ekspertize për të fituar para nga tregtimi BTT. Përdoruesit tanë janë në gjendje të ndërtojnë strategji të drejtpërdrejta dhe të zgjuara tregtare për të gjitha alokimet kryesore. Ju mund të testoni dhe ekzekutoni tregtitë tuaja automatike për të zhvilluar strategjinë tuaj. Coinrule e bën shumë fleksibël krijimin e një portofoli BTT, mbrojtjen e portofolit tuaj dhe kapjen e pompave të tregut.

Krijo një rregull

Krijoni strategjinë tuaj tregtare dhe menaxhoni monedhat tuaja BTT

Tregjet e kriptomonedhave funksionojnë pafundësisht! Vetëm një strategji e tregtimit të kriptomonedhave mund të kapë plotësisht të gjitha mundësitë në treg. Ju mund të planifikoni një strategji tregtare të kriptomonedhave me Coinrule shumë lehtë! Porositni rregullat tuaja duke përdorur makinën tonë automatike të rregullave të tregtimit, nuk kërkohen aftësi kodimi!

Krijo një rregull

Dizajnoni sisteme tregtare bazuar në treguesit kryesorë

BTT është rritur më shumë se 50 herë gjatë viteve të fundit. Me Coinrule ju mund të dëshmoni kthime që ndryshojnë jetën, ndërkohë që zvogëloni rrezikun tuaj. tregtimi i argumenteve është mundësia e artë e shekullit të 21-të. Coinrule ju lejon të përfitoni prej saj!

Aktivizoni robotët kur tregu ndryshon Bazuar në treguesit më premtues
Asnjë kod nuk kërkohet Po aq e thjeshtë sa IFTTT
Menaxhoni dinamikën e investimeve Maksimizoni fitimet

Filloni të krijoni strategji menjëherë

Merrni sinjale tregtare falas, krijoni strategji të automatizuara dhe menaxhoni monedhat tuaja 30 ditë falas.

Shkëmbimet e mbështetura

Binance Coinbase Kraken okx Bitpanda