Strategjia e tregtimit të kriptomonedhave në OKex si një magjistar

Kapërceni tregun duke përdorur strategjinë e tregtimit të kriptomonedhave në OKex dhe fitoni me LTC në sekonda

Coinrule Crypto Dashboard
Më e rëndësishmja
Punon me top 10
Bursat kryesore
epror
Siguria & Kriptimi
User Feedback on Coinrule Automatic Trading Tool
"Me Coinrule, shitja-blerja e kriptove është gati të përparojë”
John

Zhvilloni rregulla automatike të kriptove, pa pushim

Coinrule po punon çdo ditë për të zhvilluar të reja crypto trading bots dhe mjedise të reja për konfigurimin e tregtimit. Strategjia jonë e tregtimit të kriptomonedhave i lejon investitorët LTC të bëjnë fitime ndërsa tregtojnë çdo monedhë, përfshirë LTC, në OKex.

Krijo Bot

Performanca e Rregullave të Testimit në të Dhënat Historike

SHUMA FILLESTARE
KOHËZGJATJA E INVESTIMEVE
$ 1750 . 00

Testoni porosinë tuaj

Menaxhoni në mënyrë të sigurt në OKex

Coinrule është një strategji e tregtimit të kriptomonedhave që lejon [tregtarët} e llojeve të ndryshme të ekspertizës të fitojnë para duke tregtuar LTC. Përdoruesit tanë janë në gjendje të ndërtojnë strategji tregtare të lehta dhe të zgjuara për të gjitha alokimet kryesore. Ju mund të testoni dhe të përdorni tregtitë tuaja automatike për të përcaktuar strategjinë tuaj. Coinrule e bën shumë të lehtë krijimin e një portofoli LTC, mbrojtjen e portofolit tuaj dhe kapjen e pompave të tregut.

Krijo Bot

Modeloni modelin tuaj të tregtimit dhe menaxhoni monedhat tuaja LTC

Tregjet e kriptomonedhave nuk flenë kurrë! Vetëm një strategji e tregtimit të kriptomonedhave mund të kapë plotësisht të gjitha mundësitë në treg. Ju mund të përcaktoni një strategji tregtare të kriptomonedhave me Coinrule shumë lehtë! Dizajnoni rregullat tuaja duke përdorur makinën tonë të strategjive tregtare, nuk nevojiten aftësi kodimi!

Krijo Bot

Planifikoni sistemet e tregtimit bazuar në treguesit e shkallës ushtarake

LTC është rritur më shumë se 100 herë gjatë viteve të fundit. Me Coinrule ju mund të paraqisni kthime që ndryshojnë jetën duke reduktuar rrezikun tuaj. Tregtimi i kriptove është mundësia e artë e shekullit të 21-të. Coinrule ju mundëson të merrni një pozicion të fortë për të!

Aktivizoni mekanizmat kur ndryshon hapësira e kriptove Bazuar në treguesit më premtues
Asnjë kod nuk kërkohet Po aq e thjeshtë sa IFTTT
Menaxhoni tendencat e tregut Maksimizoni fitimet

Filloni të krijoni porosi menjëherë

Merrni sinjale tregtare falas, zhvilloni strategji të automatizuara dhe menaxhoni monedhat tuaja 30 ditë falas.

Shkëmbimet e mbështetura

Binance Coinbase Kraken Okex Bitpanda