Strategjia e tregtimit të kriptomonedhave në OKex si një guru

Krijoni tregtinë tuaj dhe lëreni të funksionojë për ju, në OKex dhe shumë të tjerë.

Coinrule Paneli i kriptos
Më e rëndësishmja
Punon me top 10
Shkëmbimet popullore
epror
Siguria & Kriptimi
Komentet e përdoruesit janë aktivizuar Coinrule Mjet automatik i tregtimit
"Me Coinrule, shitja-blerja e kriptove është gati të zhvillohet”
John

Hartoni planin automatik të tregtimit, pa pushim

Coinrule po punon çdo ditë për të zhvilluar strategji të reja dhe mjedise të reja për pamjen e tregtimit. Strategjia jonë e tregtimit të kriptomonedhave i lejon tregtarët MKR të bëjnë fitime ndërsa tregtojnë çdo monedhë, përfshirë MKR, në OKex.

Tregtoni me Bots

Performanca e Rregullave të Testimit në të Dhënat Historike

SHUMA FILLESTARE
KOHËZGJATJA E INVESTIMEVE
$1750 . 00

Testoni tregtinë tuaj automatike

Menaxhoni në mënyrë të sigurt në OKex

Coinrule është një strategji e tregtimit të kriptomonedhave që i bën [tregtarët} të varieteteve të ndryshme të ekspertizës për të fituar para nga tregtimi MKR. Përdoruesit tanë lejohen të ndërtojnë strategji tregtare të menjëhershme dhe të sigurta për të gjitha alokimet kryesore. Ju mund të testoni dhe ekzekutoni tregtitë tuaja automatike për të ndërtuar strategjinë tuaj. Coinrule e bën shumë të thjeshtë krijimin e një portofoli MKR, mbrojtjen e portofolit tuaj dhe rrëmbimin e pompave të tregut.

Tregtoni me Bots

Zhvilloni metodën tuaj të tregtimit dhe menaxhoni monedhat tuaja MKR

Tregjet e kriptomonedhave funksionojnë pafundësisht! Vetëm një strategji e tregtimit të kriptomonedhave mund të kapë plotësisht të gjitha mundësitë në treg. Ju mund të zhvilloni një strategji tregtare të kriptomonedhave me Coinrule shumë lehtë! Porosit rregullat tuaja duke përdorur makinën tonë të planeve tregtare, nuk kërkohen aftësi kodimi!

Tregtoni me Bots

Modeloni sisteme tregtare bazuar në tregues të sigurt

MKR është rritur më shumë se 50 herë gjatë viteve të fundit. Me Coinrule ju mund të dëshmoni kthime që ndryshojnë jetën, ndërkohë që zvogëloni rrezikun tuaj. tregtimi i argumenteve është mundësia e artë e shekullit të 21-të. Coinrule ju lejon të merrni një pozicion fitues të tij!

Aktivizoni robotët kur ndryshon dinamika e tregut Bazuar në treguesit më premtues
Asnjë kod nuk kërkohet Po aq e thjeshtë sa IFTTT
Menaxhoni paqëndrueshmërinë Maksimizoni fitimet

Filloni të krijoni sisteme tregtare menjëherë

Merrni sinjale tregtare falas, krijoni strategji të automatizuara dhe menaxhoni monedhat tuaja 30 ditë falas.

Shkëmbimet e mbështetura

Binance Coinbase Kraken okx Bitpanda