Sistemi më i mirë i tregtimit të kriptove për të blerë XRP në OKX

Zotëroni tregun duke përdorur strategjinë e tregtimit të kriptomonedhave në OKex dhe fitoni me XRP brenda disa minutave

Coinrule Paneli i kriptos
Më e rëndësishmja
Punon me top 10
Shkëmbimet më të përdorura
garantuar
Siguria & Kriptimi
Komentet e përdoruesit janë aktivizuar Coinrule Mjet automatik i tregtimit
"Me Coinrule ju mund të tregtoni XRP në OKex edhe kur flini!”
Archi

Krijoni robotin perfekt tregtar

Coirule ka një objektiv kryesor, ne duam ta bëjmë planin tuaj tregtar më efektiv dhe më të shpejtë. Tregjet e kriptomonedhave janë të hapura 24/7, vetëm një bot i automatizuar tregtar mund të menaxhojë plotësisht çdo mundësi të mundshme që do të ndodhë në dinamizmin e tregut. Si të filloni një rregull automatik tregtimi për XRP me Coinrule? Vendosni strategjitë tuaja automatike duke përdorur stilin If-This-Then-That, nuk kërkohen aftësi kodimi!

Krijo Bot

Performanca e Rregullave të Testimit në të Dhënat Historike

SHUMA FILLESTARE
KOHËZGJATJA E INVESTIMEVE
$1750 . 00

Testoni planin tuaj

Bli/shit në mënyrë të sigurt në OKex

Në një pamje të unifikuar të lidhur me OKex, ju do të keni të gjitha detajet domethënëse në lidhje me tregtitë tuaja automatike. Mund t'i menaxhoni lehtësisht, t'i ndaloni dhe t'i ekzekutoni në çdo kohë, në mënyrë që të keni kontroll të plotë të mjetit tuaj tregtar.

Krijo Bot

Dizenjoni modelin tuaj të tregtimit dhe vendosni porositë tuajaXRP

CoinruleSistemet e monitorimit janë të dizajnuara për mbrojtje maksimale. Ne kurrë nuk do të kërkojmë të drejtat e tërheqjes së OKex. Çelësi juaj API ruhet me sigurinë më të mirë jashtë serverëve tanë. Tregtoni me Coinrule në Wallet, me siguri maksimale.

Krijo Bot

Zhvilloni rregulla bazuar në treguesit e njohur

Ne duam të ofrojmë një zgjidhje që plotëson nevojat më të larta. ne jemi në lidhje me klientët tanë më profesionistë për të zhvilluar produktin tonë çdo ditë. Bashkëpunoni me ne dhe regjistrohuni për një seancë tregtare të kufizuar Një-për-Një!

Nxit korrelacionet kur lëvizjet e tregut ndryshojnë Bazuar në treguesit më premtues
Nuk kërkohet asnjë kod Po aq e thjeshtë sa IFTTT
Menaxhoni balenat që ndikojnë në treg Maksimizoni fitimet

Filloni të krijoni sisteme tregtare tani

Merrni sinjale tregtare falas, ndërtoni strategji dhe menaxhoni portofolin tuaj 30 ditë falas.

Shkëmbimet e mbështetura

Binance Coinbase Kraken okx Bitpanda