Strategjia e tregtimit të kriptomonedhave në OKex dhe Ontology Blej/Shit

Zotëroni katin e tregtimit, strategjinë e tregtimit të kriptomonedhave në OKex dhe tregtoni ONT në mënyrë efektive. Nuk kërkohet kodim.

Coinrule Paneli i kriptos
Më e rëndësishmja
Punon me top 10
Shkëmbime të sigurta
garantuar
Siguria & Kriptimi
Komentet e përdoruesit janë aktivizuar Coinrule Mjet automatik i tregtimit
"Gjëja më e mirë që ka ndodhur në kripto në katër vitet e fundit"
Claudio

Hartoni një plan automatik tregtimi sot

Coinrule është mjet i fuqishëm për shumë lloje të ndryshme investitorësh dhe tregtarësh. Ekziston një gamë e madhe mundësish të ofruara në platformën tonë. Ju mund të testoni dhe menaxhoni strategjitë tuaja automatike për të planifikuar sistemin tuaj të tregtimit dhe për të blerë/shitur ONT. Do të jetë shumë e thjeshtë për të grumbulluar ONT, për të mbrojtur portofolin tuaj, për të kapur çdo pompë pa humbur një hale të papritur.

Filloni të krijoni rregulla

Performanca e Rregullave të Testimit në të Dhënat Historike

SHUMA FILLESTARE
KOHËZGJATJA E INVESTIMEVE
$1750 . 00

Testoni sistemin tuaj të tregtimit

Menaxhoni në mënyrë të sigurt në OKex

Coinrule ka një qëllim kryesor, ne duam ta bëjmë planin tuaj të tregtimit më efektiv duke qenë i drejtpërdrejtë. Tregjet e kriptomonedhave funksionojnë 24/7, vetëm një plan i automatizuar tregtimi mund të zgjedhë plotësisht çdo mundësi të mundshme që do të ndodhë në treg. Si të krijoni një rregull tregtimi automatik me Coinrule? Përcaktoni strategjitë tuaja të automatizuara duke përdorur sistemin Nëse-Kjo-Atëherë-Ajo, nuk kërkohen aftësi kodimi!

Filloni të krijoni rregulla

Zhvilloni makinën tuaj tregtare dhe grumbulloniONT

At Coinrule ne po punojmë me zgjuarsi për të ofruar mjete dhe zhvillime të reja në mjetin tonë çdo ditë. Në fakt, ne jemi në bashkëpunim me tregtarët tanë më profesionistë dhe shkëmbimet kryesore për të mbledhur komente dhe sugjerime.

Filloni të krijoni rregulla

Modeloni strategji automatike bazuar në tregues të sigurt

Tregtimi ka nevojë për kontroll, qëndrim dhe metodë. Çfarë e bën tregtinë kaq të rëndë? Natyra njerëzore dhe perceptimet mund të ndikojnë negativisht në fitimet tuaja tregtare. Përdorimi i një sistemi të automatizuar tregtimi ju lejon të ndryshoni efektet e ankthit, euforisë dhe lakmisë që mund të përjetojë çdo klient. Gjithashtu një amator mund të tregtojë si një profesionist me të Coinrule!

Aktivizoni robotët kur ndryshon tregu i altcoin Bazuar në treguesit më premtues
Asnjë kod i përfshirë Po aq e thjeshtë sa IFTTT
Menaxhoni dinamikën e investimeve Maksimizoni fitimet

Filloni të krijoni strategji sot

Merrni sinjale tregtare falas, vendosni tregtime automatike dhe menaxhoni alokimin tuaj për 30 ditë falas.

Shkëmbimet e mbështetura

Binance Coinbase Kraken okx Bitpanda