Investoni DGB në Bitfinex me një aplikacion të shkëlqyer tregtimi të automatizuar

Fitoni tregun e altcoin, strategjinë e tregtimit të kriptomonedhave në Bitfinex dhe tregtoni DGB-në si një guru. Nuk kërkohet kodim.

Coinrule Paneli i kriptos
Më e rëndësishmja
Punon me top 10
Shkëmbimet {popullore}
{gradë ushtarake}
Siguria & Kriptimi
Komentet e përdoruesit janë aktivizuar Coinrule Mjet automatik i tregtimit
"Me Coinrule, investimi në kripto është gati të ngrihet në qiell”
Luis

Modeloni një rregull automatik tregtimi në çast

Coinrule po punon çdo ditë për të zhvilluar të reja crypto trading bots dhe zgjidhje të reja për konfigurimin e tregtimit. Strategjia jonë e tregtimit të kriptomonedhave i lejon entuziastët e kriptomonedhave DGB të bëjnë fitime ndërsa tregtojnë çdo monedhë, përfshirë DGB, në Bitfinex.

Krijo një rregull

Performanca e Rregullave të Testimit në të Dhënat Historike

SHUMA FILLESTARE
KOHËZGJATJA E INVESTIMEVE
$1750 . 00

Testoni {rregullin} tuaj

{Tregtoni} në mënyrë të sigurt në Bitfinex

Coinrule është një strategji e tregtimit të kriptomonedhave që u jep [tregtarëve] grupe të ndryshme ekspertize për të fituar para nga tregtimi DGB. Përdoruesit tanë janë në gjendje të ndërtojnë strategji tregtare të menaxhueshme dhe të zgjuara në të gjitha shkëmbimet kryesore. Ju mund të testoni dhe të përdorni tregtitë tuaja automatike për të vendosur strategjinë tuaj. Coinrule e bën shumë të shpejtë krijimin e një portofoli të DGB-së, ruajtjen e portofolit tuaj dhe kapjen e pompave të tregut.

Krijo një rregull

{Krijo} {sistemin} dhe {tregti}DGB-në tënde të tregtimit

Tregjet e kriptomonedhave nuk flenë kurrë! Vetëm një strategji e tregtimit të kriptomonedhave mund të kapë plotësisht të gjitha mundësitë në treg. Ju mund të planifikoni një strategji tregtare të kriptomonedhave me Coinrule shumë lehtë! Dizenjoni rregullat tuaja duke përdorur mjetin tonë të strategjive tregtare, nuk nevojiten aftësi kodimi!

Krijo një rregull

{Krijo} {rregulla} bazuar në treguesit {popullar}

DGB është rritur më shumë se 100 herë gjatë viteve të fundit. Me Coinrule ju mund të paraqisni kthime që ndryshojnë jetën duke reduktuar rrezikun tuaj. Tregtimi i kriptove është mundësia e artë e shekullit të 21-të. Coinrule ju lejon të përfitoni prej saj!

Aktivizoni {strategies} kur ndryshon {tregu} Bazuar në treguesit më premtues
Asnjë kod {kërkohet} Po aq e thjeshtë sa IFTTT
Menaxho {paqëndrueshmërinë} Maksimizoni fitimet

Filloni krijimin e {Rule}s {Sot}

Merr sinjale tregtare falas, {krijo {rregulla} dhe menaxho {portofoli} tënd për 30 ditë falas.

Shkëmbimet e mbështetura

Binance Coinbase Kraken okx Bitpanda