Menaxhoni me efikasitet kapitalin tuaj të ZEC me një kripto-bot në Bitfinex etj

Shkelni tregun duke përdorur strategjinë e tregtimit të kriptomonedhave në Bitfinex dhe fitoni me ZEC brenda pak orësh

Coinrule Paneli i kriptos
Më e rëndësishmja
Punon me top 10
Bursat kryesore
të nivelit të lartë
Siguria & Kriptimi
Komentet e përdoruesit janë aktivizuar Coinrule Mjet automatik i tregtimit
“Pasi kërkova për mjete të reja makinerie, hasa Coinrule. Mbresëlënës!"
Mat

Krijo kripto bot automatik

A e keni ndjekur udhërrëfyesin e ZCash në 2019? Përdorni Coinrulestrategjia e tregtimit të 's për të qëndruar të përditësuar për atë që po ndodh në tregje! Coinrulemotori i tij funksionon pa ndërprerje

Ndërtimi i Strategjisë

Performanca e Rregullave të Testimit në të Dhënat Historike

SHUMA FILLESTARE
KOHËZGJATJA E INVESTIMEVE
$1750 . 00

Testoni tregtinë tuaj automatike

Tregtoni në mënyrë të sigurtë në Bitfinex

Tregtarët tanë mund të grumbullohen në Bitfinex me modele të shtuara sigurie brenda disa orësh. Me Coinrule në asnjë rrethanë nuk jeni në rrezik. CoinruleRregullat e automatizuara të 's janë zbatuar për sigurinë tuaj!

Ndërtimi i Strategjisë

Krijoni strategjinë tuaj tregtare dhe vendosni porositë tuajaZEC

CoinruleEkipi i 's ka një histori në industri dhe di se si të blejë dhe shesë ZEC në Bitfinex, etj. Ne kemi mësuar se si t'i zotërojmë tregjet me kalimin e viteve!

Ndërtimi i Strategjisë

Dizajnoni sisteme tregtare bazuar në treguesit e shkallës ushtarake

CoinruleKontrolli i tij është ndërtuar për sigurinë më të mirë të mundshme. Ju nuk duhet të siguroni të drejtat e tërheqjes së Bitfinex. Coinrule nuk mund të prekë fondet tuaja në asnjë periudhë. Ne e ruajmë çelësin tuaj API me kontroll të lartë në serverët e shpërndarë. Ju gjithmonë mund të menaxhoni monedhat tuaja me Coinrule në llogari, me siguri maksimale.

Aktivizoni mekanizmat kur ndryshon tregu i kriptove Bazuar në treguesit më premtues
Asnjë kod i nevojshëm Po aq e thjeshtë sa IFTTT
Menaxhoni balenat që ndikojnë në treg Maksimizoni fitimet

Filloni të krijoni tregti menjëherë

Merrni sinjale tregtare falas, ndërtoni strategji të automatizuara dhe menaxhoni monedhat tuaja 30 ditë falas.

Shkëmbimet e mbështetura

Binance Coinbase Kraken okx Bitpanda