Investoni XMR në Bitfinex me një aplikacion të shkëlqyer të sistemit të tregtimit të automatizuar

Zhvilloni rregullin tuaj dhe lëreni të funksionojë për ju, në Bitfinex dhe shumë të tjerë.

Coinrule Paneli i kriptos
Më e rëndësishmja
Punon me top 10
Shkëmbime të zgjuara
epror
Siguria & Kriptimi
Komentet e përdoruesit janë aktivizuar Coinrule Mjet automatik i tregtimit
"Me Coinrule, shitja-blerja e kriptove është gati të zhvillohet”
John

Modeloni kripto bot automatik, pa ndërprerje

Coinrule po punon çdo ditë për të zhvilluar të reja crypto trading bots dhe mjedise të reja për redaktorin e tregtimit. Strategjia jonë e tregtimit të kriptomonedhave lejon entuziastët e kriptomonedhave XMR të bëjnë fitime ndërsa tregtojnë çdo monedhë, përfshirë XMR, në Bitfinex.

Fillo Bot

Performanca e Rregullave të Testimit në të Dhënat Historike

SHUMA FILLESTARE
KOHËZGJATJA E INVESTIMEVE
$1750 . 00

Testoni tregtinë tuaj

Menaxhoni në mënyrë të sigurt në Bitfinex

Coinrule është një strategji e tregtimit të kriptomonedhave që i bën [tregtarët} kategori të ndryshme ekspertize për të fituar para nga tregtimi XMR. Përdoruesit tanë lejohen të ndërtojnë strategji të thjeshta dhe më të mira tregtare për të gjitha alokimet kryesore. Ju mund të testoni dhe plotësoni tregtitë tuaja automatike për të krijuar strategjinë tuaj. Coinrule e bën shumë të menjëhershme ndërtimin e një portofoli XMR, ruajtjen e portofolit tuaj dhe sigurimin e pompave të tregut.

Fillo Bot

Planifikoni sistemin tuaj të tregtimit dhe menaxhoni monedhat tuaja XMR

Tregjet e kriptomonedhave nuk flenë në asnjë moment! Vetëm një strategji e tregtimit të kriptomonedhave mund të kapë plotësisht të gjitha mundësitë në treg. Ju mund të zhvilloni një strategji tregtare të kriptomonedhave me Coinrule shumë lehtë! Hartoni rregullat tuaja duke përdorur makinën tonë të planeve tregtare, pa aftësi kodimi fare!

Fillo Bot

Ndërtoni sisteme tregtare bazuar në treguesit më të mirë

XMR është rritur më shumë se 100 herë gjatë viteve të fundit. Me Coinrule ju mund të hasni kthime që ndryshojnë jetën, ndërkohë që zvogëloni rrezikun tuaj. Tregtimi i kriptomonedhave është mundësia e artë e shekullit të 21-të. Coinrule ju lejon të merrni një pozicion fitues të tij!

Aktivizoni mekanizmat kur tregu ndryshon Bazuar në treguesit më premtues
Asnjë kod nuk kërkohet Po aq e thjeshtë sa IFTTT
Menaxhoni paqëndrueshmërinë Maksimizoni fitimet

Filloni të krijoni tregti menjëherë

Merrni sinjale tregtare falas, planifikoni strategji të automatizuara dhe menaxhoni monedhat tuaja 30 ditë falas.

Shkëmbimet e mbështetura

Binance Coinbase Kraken okx Bitpanda