Strategjia e tregtimit të kriptomonedhave në Bitfinex si një magjistar

Kryesoni tregun duke përdorur strategjinë e tregtimit të kriptomonedhave në Bitfinex dhe fitoni me XTZ në sekonda

Coinrule Paneli i kriptos
Më e rëndësishmja
Punon me top 10
Shkëmbime të sigurta
të nivelit të lartë
Siguria & Kriptimi
Komentet e përdoruesit janë aktivizuar Coinrule Mjet automatik i tregtimit
"Me Coinrule, investimi i kriptove është gati të përparojë”
Luis

Planifikoni një bot tregtar tani

Coinrule po punon çdo ditë për të zhvilluar të reja crypto trading bots dhe zgjidhje të reja për redaktorin e tregtimit. Strategjia jonë e tregtimit të kriptomonedhave lejon përdoruesit e XTZ të bëjnë fitime gjatë tregtimit të monedhave, përfshirë XTZ, në Bitfinex.

Filloni të krijoni rregulla

Performanca e Rregullave të Testimit në të Dhënat Historike

SHUMA FILLESTARE
KOHËZGJATJA E INVESTIMEVE
$1750 . 00

Testoni sistemin tuaj të tregtimit

Menaxhoni në mënyrë të sigurt në Bitfinex

Coinrule është një strategji e tregtimit të kriptomonedhave që lejon [tregtarët} të niveleve të ndryshme të ekspertizës të fitojnë para duke tregtuar XTZ. Përdoruesit tanë janë në gjendje të ndërtojnë strategji tregtare të lehta dhe krijuese në të gjitha shkëmbimet kryesore. Ju mund të testoni dhe plotësoni tregtitë tuaja automatike për të krijuar strategjinë tuaj. Coinrule e bën shumë të thjeshtë krijimin e një portofoli të XTZ, mbrojtjen e portofolit tuaj dhe kapjen e pompave të tregut.

Filloni të krijoni rregulla

Ndërtoni modelin tuaj të tregtimit dhe menaxhoni monedhat tuajaXTZ

Tregjet e kriptomonedhave nuk flenë në asnjë moment! Vetëm një strategji e tregtimit të kriptomonedhave mund të kapë plotësisht të gjitha mundësitë në treg. Ju mund të përcaktoni një strategji të tregtimit të kriptomonedhave me Coinrule shumë lehtë! Hartoni rregullat tuaja duke përdorur mjetin tonë të planeve tregtare, pa aftësi kodimi fare!

Filloni të krijoni rregulla

Krijoni sisteme tregtare bazuar në tregues të zgjuar

XTZ është rritur më shumë se 100 herë gjatë viteve të fundit. Me Coinrule ju mund të hasni kthime që ndryshojnë jetën duke reduktuar rrezikun tuaj. Tregtimi i kriptomonedhave është mundësia e artë e shekullit të 21-të. Coinrule ju mundëson të merrni një pozicion të fortë për të!

Aktivizoni mekanizmat kur ndryshon tregu i kriptove Bazuar në treguesit më premtues
Asnjë kod nuk kërkohet Po aq e thjeshtë sa IFTTT
Menaxhoni tendencat e tregut Maksimizoni fitimet

Filloni të krijoni tregtime automatike sot

Merrni sinjale tregtare falas, përcaktoni strategji të automatizuara dhe menaxhoni monedhat tuaja 30 ditë falas.

Shkëmbimet e mbështetura

Binance Coinbase Kraken okx Bitpanda