Dizajnoni si një guru kapitalin tuaj XVG me një bot tregtar në Bitfinex

Shkelni tregun duke përdorur strategjinë e tregtimit të kriptomonedhave në Bitfinex dhe fitoni me XVG brenda pak orësh

Coinrule Paneli i kriptos
Më e rëndësishmja
Punon me top 10
Shkëmbime të sigurta
epror
Siguria & Kriptimi
Komentet e përdoruesit janë aktivizuar Coinrule Mjet automatik i tregtimit
“Pasi kërkova alternativa për kripto bot, hasa Coinrule. Top!”
Kim

Planifikoni menjëherë një rregull tregtimi

A e keni ndjekur udhërrëfyesin e Verge në 2019? Përdorni Coinrulestrategjia e tregtimit të 's për të qëndruar të përditësuar për atë që po ndodh në tregje! CoinruleBoti i 's po funksionon pa ndërprerje

Krijo një rregull

Performanca e Rregullave të Testimit në të Dhënat Historike

SHUMA FILLESTARE
KOHËZGJATJA E INVESTIMEVE
$1750 . 00

Testoni tregtinë tuaj automatike

Tregtoni në mënyrë të sigurtë në Bitfinex

Klientët tanë mund të grumbullohen në Bitfinex me teknika të shtuara monitorimi brenda disa orësh. Me Coinrule nuk ju ka mbetur asnjë moment për të qenë në mundësinë tuaj. CoinrulePorositë e automatizuara të janë krijuar për t'ju siguruar!

Krijo një rregull

Ndërtoni makinën tuaj tregtare dhe vendosni porositë tuaja XVG

CoinruleEkipi i 's ka një histori industrie dhe di se si të blejë dhe shesë XVG në Bitfinex, etj. Ne kemi mësuar se si të zotërojmë tregjet me kalimin e viteve!

Krijo një rregull

Krijoni sisteme tregtare bazuar në tregues të zgjuar

CoinruleSiguria e tij është konceptuar për kontrollin më të mirë të mundshëm. Ju nuk keni nevojë të siguroni të drejtat e tërheqjes së Bitfinex. Coinrule nuk mund të lëvizni fondet tuaja në asnjë ditë. Ne ruajmë çelësin tuaj API me siguri të nivelit ushtarak në serverët e shpërndarë. Ju gjithmonë mund të menaxhoni monedhat tuaja me Coinrule në portofol, me siguri maksimale.

Aktivizoni robotët kur tregu i kriptove ndryshon Bazuar në treguesit më premtues
Asnjë kod i nevojshëm Po aq e thjeshtë sa IFTTT
Menaxhoni balenat që ndikojnë në treg Maksimizoni fitimet

Filloni të krijoni tregti sot

Merrni sinjale tregtare falas, vendosni strategji të automatizuara dhe menaxhoni monedhat tuaja 30 ditë falas.

Shkëmbimet e mbështetura

Binance Coinbase Kraken okx Bitpanda