takim Coinrule një platformë për të menaxhuar automatikisht monedhat tuaja ETC në Bitfinex dhe shumë shkëmbime të tjera

Mundi lëvizjet e tregut, strategjinë e tregtimit të kriptomonedhave në Bitfinex dhe tregto ETC në mënyrë efektive. Nuk kërkohet kodim.

Coinrule Paneli i kriptos
Më e rëndësishmja
Punon me top 10
Shkëmbimet më të famshme
të nivelit të lartë
Siguria & Kriptimi
Komentet e përdoruesit janë aktivizuar Coinrule Mjet automatik i tregtimit
"Coinrule është një mjedis kryesor që lejon tregtarët e kriptomonedhave të ndërtojnë mjete tregtare pa pasur nevojë të shkruajnë një linjë të vetme kodi.”
Simon

Dizenjoni rregulla automatike të kriptove, pa ndërprerje

Coinrule harton më të lehtat dhe më të përshtatshmet për përdoruesit crypto trading bot. Me Coinrule ju mund të dizajnoni metodën tuaj të tregtimit bazuar në ETC dhe ta lini të funksionojë automatikisht në shkëmbimet më të zakonshme të kriptove si Bitfinex. Është If-This-Then-That për tregtimin e automatizuar që ju lejon të përfitoni nga shumë mundësi në treg.

Krijo Bot

Performanca e Rregullave të Testimit në të Dhënat Historike

SHUMA FILLESTARE
KOHËZGJATJA E INVESTIMEVE
$1750 . 00

Testoni porosinë tuaj

Bli/shit në mënyrë të sigurt në Bitfinex

Coinrule plotëson kërkesat e llojeve të ndryshme të investitorëve dhe tregtarëve. Provoni lehtësisht dhe drejtoni tregtimin tuaj të automatizuar në pak minuta në Bitfinex. Thjesht blini dhe shisni, mbroni portofolin tuaj dhe tejkaloni tregun pa humbur asnjë mundësi të vetme.

Krijo Bot

Zhvilloni makinën tuaj tregtare dhe blini dhe shisni ETC

Edhe në intervale të paqëndrueshmërisë së ulët të tregut, disa altcoin mund të shfaqin ende një lloj paqëndrueshmërie që mund të ofrojë mundësi të shkëlqyera. Bleni monedhat që zhyten dhe shisni ato në rritje, mund t'i kapni këto lëvizje çmimi duke ekzekutuar porositë tuaja duke përdorur një bot tregtar. porositë kapitali juaj i kriptos nuk ka qenë kurrë kaq i menjëhershëm!

Krijo Bot

Rregullat model bazuar në treguesit më të përdorur

A keni menduar ndonjëherë se si të robotizoni strategjinë tuaj tregtare, por nuk keni përvojë kodimi? Coinrule bazohet në një modalitet If-This-Then-That, ne paraqesim një ndërfaqe miqësore për përdoruesit dhe shumë korrelacione që do t'ju lejojnë të krijoni planin tuaj të parë tregtar në Bitfinex.

Aktivizoni robotët kur ndryshon kati i tregtimit Bazuar në treguesit më premtues
Asnjë kod i nevojshëm Po aq e thjeshtë sa IFTTT
Menaxhoni tregjet në lëvizje Maksimizoni fitimet

Filloni të krijoni tregtime automatike në çast

Merrni sinjale tregtare falas, zhvilloni strategji dhe menaxhoni monedhat tuaja 30 ditë falas.

Shkëmbimet e mbështetura

Binance Coinbase Kraken okx Bitpanda