Altcoin më premtues në Poloniex me XMR

Kampion i tregut të kriptove, strategjisë së tregtimit të kriptomonedhave në Poloniex dhe tregtoni XMR në mënyrë efikase. Nuk kërkohet kodim.

Coinrule Paneli i kriptos
Më e rëndësishmja
Punon me top 10
Shkëmbime të sigurta
të shkallës ushtarake
Siguria & Kriptimi
Komentet e përdoruesit janë aktivizuar Coinrule Mjet automatik i tregtimit
"Coinrule është një asistent më i mirë që ndihmon tregtarët e kriptomonedhave, për të ndërtuar makina tregtare pa pasur nevojë të përcaktojnë një linjë të vetme kodi.”
Jon

Ndërtoni një rregull efektiv tregtimi

Coinrule paraqet më të fuqishmin dhe më miqësorin për përdoruesit crypto trading bot. Me Coinrule ju mund të filloni rregullin tuaj bazuar në XMR dhe ta lini të funksionojë automatikisht në shkëmbime të ndryshme kriptosh si Poloniex. Është If-This-Then-That për sistemet automatike të tregtimit që ju lejon të shfrytëzoni të gjitha mundësitë në treg.

Ndërtimi i rregullave

Performanca e Rregullave të Testimit në të Dhënat Historike

SHUMA FILLESTARE
KOHËZGJATJA E INVESTIMEVE
$1750 . 00

Testoni tregtinë tuaj automatike

Blej/shitur në mënyrë të sigurt në Poloniex

Coinrule plotëson urgjencat e llojeve të përziera të investitorëve dhe tregtarëve. Testoni dhe drejtoni lehtësisht tregtimin tuaj të automatizuar në pak minuta në Poloniex. Thjesht përfitoni, mbroni portofolin tuaj dhe tejkaloni tregun pa humbur asnjë mundësi të vetme.

Ndërtimi i rregullave

Krijoni strategjinë tuaj tregtare dhe blini dhe shisni XMR

Edhe në sezonet e paqëndrueshmërisë së ulët të tregut, disa altcoin mund të jenë ende pjesë e një lloj paqëndrueshmërie që mund të ofrojë mundësi të konsiderueshme. Blini monedhat rrëshqitëse dhe shisni ato që pompohen, ju mund të përfitoni nga këto ndryshime duke ekzekutuar porositë tuaja duke përdorur një bot tregtar. Kontrolli i kapitalit tuaj të kriptos nuk ka qenë kurrë kaq fleksibël!

Ndërtimi i rregullave

Rregullat e projektimit të bazuara në tregues të sigurt

A keni menduar ndonjëherë se si të robotizoni strategjinë tuaj tregtare, por nuk keni aftësi kodimi? Coinrule bazohet në një logjikë If-This-Then-That, ne paraqesim një ndërfaqe miqësore për përdoruesit dhe shumë shabllone që do t'ju mundësojnë të ekzekutoni strategjinë tuaj të parë në Poloniex.

Aktivizoni korrelacionet kur ndryshon hapësira e kriptove Bazuar në treguesit më premtues
Asnjë kod i nevojshëm Po aq e thjeshtë sa IFTTT
Menaxhoni tregjet në lëvizje Maksimizoni fitimet

Filloni të krijoni rregulla tani

Merrni sinjale tregtare falas, përcaktoni strategjitë dhe menaxhoni monedhat tuaja 30 ditë falas.

Shkëmbimet e mbështetura

Binance Coinbase Kraken okx Bitpanda