Dizajnoni me lehtësi kapitalin tuaj ZRX me një kripto-bot në HitBTC

Krijoni tregtinë tuaj automatike dhe lëreni të funksionojë për ju, në HitBTC dhe shumë të tjerë.

Coinrule Paneli i kriptos
Më e rëndësishmja
Punon me top 10
Shkëmbime të zgjuara
epror
Siguria & Kriptimi
Komentet e përdoruesit janë aktivizuar Coinrule Mjet automatik i tregtimit
“Pasi kërkova zgjedhjet e robotëve, hasa Coinrule. Më e mira!”
Kim

Dizenjoni një robot tregtar tani

A e keni ndjekur udhërrëfyesin e 0x në 2019? Përdorni Coinrulestrategjia e tregtimit të 's për të qëndruar të përditësuar për atë që po ndodh në tregje! Coinruleaplikacioni po funksionon pa ndërprerje

Krijo Bot

Performanca e Rregullave të Testimit në të Dhënat Historike

SHUMA FILLESTARE
KOHËZGJATJA E INVESTIMEVE
$1750 . 00

Testoni planin tuaj

Tregtoni në mënyrë të sigurt në HitBTC

Klientët tanë mund të grumbullohen në HitBTC me sisteme kontrolli të shtuara 24/7. Me Coinrule nuk lihet kurrë të jesh në mundësinë tënde. CoinrulePorositë e automatizuara janë ndërtuar për t'ju mbrojtur!

Krijo Bot

Zhvilloni teknikën tuaj të tregtimit dhe vendosni porositë tuajaZRX

CoinruleEkipi i 's ka një histori të industrisë dhe di se si të blejë dhe shesë ZRX në HitBTC, etj. Ne kemi zotëruar se si të tejkalojmë tregjet me kalimin e viteve!

Krijo Bot

Modeloni sisteme tregtare bazuar në treguesit më të mirë

CoinruleMonitorimi i tij është konceptuar për kontrollin më të mirë të mundshëm. Ju nuk duhet të siguroni të drejtat e tërheqjes së HitBTC. Coinrule nuk mund të lëvizë fondet tuaja në asnjë interval. Ne ruajmë çelësin tuaj API me monitorim të shkallës ushtarake në serverët e shpërndarë. Ju gjithmonë mund të menaxhoni monedhat tuaja me Coinrule në Portofol, me një teknologji të koduar.

Aktivizoni mekanizmat kur ndryshon tregu i kriptove Bazuar në treguesit më premtues
Asnjë kod i nevojshëm Po aq e thjeshtë sa IFTTT
Menaxhoni ndryshimet e tregut Maksimizoni fitimet

Filloni të krijoni strategji sot

Merrni sinjale tregtare falas, planifikoni strategji të automatizuara dhe menaxhoni monedhat tuaja 30 ditë falas.

Shkëmbimet e mbështetura

Binance Coinbase Kraken okx Bitpanda