Rifaktoroni si një tregtar profesionist AFP-në tuaj me një plan automatik tregtimi në HitBTC etj

Fitoni lëvizjet e tregut, strategjinë e tregtimit të kriptomonedhave në HitBTC dhe tregtoni AAP-në si një tregtar profesionist. Nuk kërkohet kodim.

Coinrule Paneli i kriptos
Më e rëndësishmja
Punon me top 10
Shkëmbimet më të famshme
të nivelit të lartë
Siguria & Kriptimi
Komentet e përdoruesit janë aktivizuar Coinrule Mjet automatik i tregtimit
"Me Coinrule ju mund të tregtoni VET në HitBTC edhe kur flini!”
Simon

Ndërtoni një rregull tregtimi tani

Coirule ka një objektiv kryesor, ne duam ta bëjmë veprimin tuaj tregtar më efektiv dhe më të lehtë. Tregjet e kriptomonedhave funksionojnë 24/7, vetëm një strategji tregtare automatike mund të përdorë plotësisht çdo mundësi të mundshme që do të shfaqet në katin e tregtimit. Si të krijoni një porosi për AAP me Coinrule? Vendosni strategjitë tuaja automatike duke përdorur metodën Nëse-Kjo-Atëherë-Kështu, nuk kërkohen aftësi kodimi!

Filloni të krijoni rregulla

Performanca e Rregullave të Testimit në të Dhënat Historike

SHUMA FILLESTARE
KOHËZGJATJA E INVESTIMEVE
$1750 . 00

Testoni planin tuaj

Blej/shitur në mënyrë të sigurt në HitBTC

Në një panel kontrolli të unifikuar të lidhur me HitBTC, do të gjeni të gjitha aspektet thelbësore në lidhje me tregtitë tuaja automatike. Ju mund t'i dizajnoni lehtësisht, t'i ngrini dhe t'i ekzekutoni ato në çdo kohë, në mënyrë që të keni kontroll absolut të ndërtuesit tuaj të strategjisë së kriptos.

Filloni të krijoni rregulla

Krijoni makinën tuaj tregtare dhe vendosni porositë tuajaVET

CoinruleSistemet e sigurisë janë të dizajnuara për kontroll maksimal. Ne kurrë nuk do të kërkojmë të drejtat e tërheqjes së HitBTC. Çelësi juaj API mbahet me siguri të lartë jashtë serverëve tanë. Tregtoni me Coinrule në llogari, në mënyrë të sigurt.

Filloni të krijoni rregulla

Rregullat e projektimit bazuar në treguesit më të përdorur

Ne duam të ofrojmë një zgjidhje që plotëson aftësitë më të larta. ne jemi në bashkëpunim me anëtarët tanë më të aftë të komuniteteve për të përmirësuar produktin tonë çdo ditë. Lidhuni me ne dhe rezervoni një seancë tregtare private Një-për-Një!

Shkaktoni korrelacione kur ndryshon tregu i altcoin Bazuar në treguesit më premtues
Nuk kërkohet asnjë kod Po aq e thjeshtë sa IFTTT
Menaxhoni tregjet në lëvizje Maksimizoni fitimet

Filloni të krijoni tregti sot

Merrni sinjale tregtare falas, përcaktoni strategji dhe menaxhoni portofolin tuaj 30 ditë falas.

Shkëmbimet e mbështetura

Binance Coinbase Kraken okx Bitpanda