Strategjia e tregtimit të kriptomonedhave në HitBTC dhe Bli/shit QTUM

Fitoni tregun duke përdorur strategjinë e tregtimit të kriptomonedhave në HitBTC dhe fitoni me QTUM brenda disa orësh

Coinrule Paneli i kriptos
Më e rëndësishmja
Punon me top 10
Shkëmbime të sigurta
më mirë
Siguria & Kriptimi
Komentet e përdoruesit janë aktivizuar Coinrule Mjet automatik i tregtimit
“Gjëja më e mirë që ka ndodhur në kripto në pesë vitet e fundit”
Simon

Krijoni planin automatik të tregtimit, pa pushim

Coinrule është mjeti efektiv për shumë lloje të ndryshme investitorësh dhe tregtarësh. Ekziston një gamë e gjerë përfitimesh që ofrohen në platformën tonë. Ju mund të testoni dhe menaxhoni strategjitë tuaja automatike për të përcaktuar sistemin tuaj të tregtimit dhe për të blerë/shitur QTUM. Do të jetë shumë fleksibël për të grumbulluar QTUM, për të siguruar portofolin tuaj, për të siguruar çdo pompë pa humbur një rënie të papritur.

Mëso më shumë

Performanca e Rregullave të Testimit në të Dhënat Historike

SHUMA FILLESTARE
KOHËZGJATJA E INVESTIMEVE
$1750 . 00

Testoni tregtinë tuaj

Menaxhoni në mënyrë të sigurt në HitBTC

Coinrule ka një synim kryesor, ne duam ta bëjmë strategjinë tuaj tregtare më efektive duke qenë të menjëhershme. Tregjet e kriptomonedhave janë të hapura 24/7, vetëm një plan automatik tregtimi mund të zgjedhë plotësisht çdo mundësi të mundshme që do të ndodhë në treg. Si të filloni një rregull tregtimi me Coinrule? Përcaktoni strategjitë tuaja të automatizuara duke përdorur logjikën Nëse-Kjo-Atëherë-Ajo, nuk kërkohen aftësi kodimi!

Mëso më shumë

Dizenjoni modelin tuaj të tregtimit dhe grumbulloniQTUM

At Coinrule ne po punojmë me furi për të ofruar funksionalitete dhe ndryshime të reja në redaktorin tonë çdo ditë. Në fakt, ne jemi në kontakt me klientët tanë më të sprovuar dhe shkëmbimet kryesore për të mbledhur komente dhe gjykime.

Mëso më shumë

Zhvilloni strategji automatike bazuar në tregues të zgjuar

Tregtimi ka nevojë për praktikë, qëndrim dhe skemë. Çfarë e bën tregtimin kaq të vështirë? Natyra njerëzore dhe perceptimet mund të ndikojnë negativisht në rezultatet tuaja tregtare. Përdorimi i një rregulli automatik tregtimi ju lejon të pakësoni efektet e stresit, euforisë dhe lakmisë që mund të përjetojë çdo klient. Gjithashtu një i sapoardhur mund të tregtojë si profesionist me të Coinrule!

Aktivizoni robotët kur tregu i kriptove ndryshon Bazuar në treguesit më premtues
Asnjë kod i përfshirë Po aq e thjeshtë sa IFTTT
Menaxhoni tendencat e tregut Maksimizoni fitimet

Filloni të krijoni rregulla menjëherë

Merrni sinjale tregtare falas, përcaktoni tregtitë automatike dhe menaxhoni alokimin tuaj 30 ditë falas.

Shkëmbimet e mbështetura

Binance Coinbase Kraken okx Bitpanda