Pomponi monedha të shkëlqyera si BCD në HitBTC duke përdorur tregtimin e kriptomonedhave

Zhvilloni strategjinë tuaj dhe lëreni të funksionojë për ju, në HitBTC dhe shumë të tjerë.

Coinrule Paneli i kriptos
Më e rëndësishmja
Punon me top 10
Shkëmbimet e shkallës ushtarake
garantuar
Siguria & Kriptimi
Komentet e përdoruesit janë aktivizuar Coinrule Mjet automatik i tregtimit
"Coinrule është një makinë e zgjuar që ndihmon tregtarët e kriptomonedhave, të ndërtojnë makina tregtare pa pasur nevojë të programojnë një linjë të vetme kodi.”
Jon

Ndërtoni rregulla të automatizuara tregtare

Coinrule ofron robotin më të mirë dhe më miqësor të tregtimit të automatizuar. Me Coinrule ju mund të hapni rregullin tuaj bazuar në BCD dhe ta lini të funksionojë automatikisht në shkëmbime të ndryshme kriptosh si HitBTC. Është If-This-Then-That për kripto robotët e automatizuar që ju lejon të kapni të gjitha mundësitë në treg.

Ndërtimi i rregullave

Performanca e Rregullave të Testimit në të Dhënat Historike

SHUMA FILLESTARE
KOHËZGJATJA E INVESTIMEVE
$1750 . 00

Testoni sistemin tuaj të tregtimit

Blej/shitur në mënyrë të sigurt në HitBTC

Coinrule plotëson kërkesat e të gjitha llojeve të investitorëve dhe tregtarëve. Analizoni dhe drejtoni lehtësisht tregtimin tuaj të automatizuar në minuta në HitBTC. Thjesht grumbulloni, mbroni portofolin tuaj dhe mundni tregun pa humbur asnjë mundësi të vetme.

Ndërtimi i rregullave

Modeloni metodën tuaj të tregtimit dhe blini dhe shisniBCD

Edhe në ditët e paqëndrueshmërisë së ulët të tregut, disa altcoin mund të jenë ende pjesë e një shkalle paqëndrueshmërie që mund të lejojë mundësi tërheqëse. Bleni monedhat në rënie dhe shisni ato në rritje, ju mund t'i shfrytëzoni këto lëvizje të tregut duke ekzekutuar porositë tuaja duke përdorur një plan automatik tregtimi. Kontrolli i kapitalit tuaj të kriptos nuk ka qenë kurrë kaq fleksibël!

Ndërtimi i rregullave

Planifikoni rregullat bazuar në treguesit më të famshëm

A keni menduar ndonjëherë se si të automatizoni sistemin tuaj të ri tregtar, por nuk keni aftësi kodimi? Coinrule bazohet në një logjikë If-This-Then-That, ne ofrojmë një aplikacion miqësor për përdoruesit dhe shumë analiza që do t'ju mundësojnë të ndërtoni strategjinë tuaj të parë në HitBTC.

Aktivizoni korrelacionet kur ndryshon hapësira e kriptove Bazuar në treguesit më premtues
Asnjë kod i nevojshëm Po aq e thjeshtë sa IFTTT
Menaxhoni ndryshimet e tregut Maksimizoni fitimet

Filloni të krijoni porosi që tani

Merrni sinjale tregtare falas, përcaktoni strategjitë dhe menaxhoni monedhat tuaja 30 ditë falas.

Shkëmbimet e mbështetura

Binance Coinbase Kraken okx Bitpanda