Trajtoni me lehtësi DGB-në tuaj dhe monedhat e tjera në HitBTC Coinrule

Kryesoni tregun duke përdorur strategjinë e tregtimit të kriptomonedhave në HitBTC dhe fitoni me DGB në sekonda

Coinrule Paneli i kriptos
Më e rëndësishmja
Punon me top 10
Shkëmbimet {popullore}
{gradë ushtarake}
Siguria & Kriptimi
Komentet e përdoruesit janë aktivizuar Coinrule Mjet automatik i tregtimit
"Magjepsëse të jesh në gjendje të vendosësh një makinë automatike të rregullave të tregtimit nga vetja."
Sergey

Planifikoni një rregull kryesor tregtar

DigiByte ICO dhe Bull Run 2017 kanë bërë rezultate >70x për tregtarët e parave dixhitale. Si mund të garantoni se nuk do të lini jashtë tubimin e radhës? Kjo është kur Coinrule vjen i dobishëm! Blini/shisni DigiByte në HitBTC dhe maksimizoni gjithmonë rezultatet tuaja!

Filloni tregtimin

Performanca e Rregullave të Testimit në të Dhënat Historike

SHUMA FILLESTARE
KOHËZGJATJA E INVESTIMEVE
$1750 . 00

Testoni {rregullin} tuaj

{Tregtoni} në mënyrë të sigurt në HitBTC

Udhërrëfyesi i DigiByte për vitin 2019 përmban shumë mundësi! Por si e dini se kur të përfitoni nga HitBTC? Kjo është kur Coinrule vjen në! Ne ju lejojmë të programoni strategjitë tuaja tregtare. Ju nuk keni nevojë të krijoni një linjë të vetme kodi! Coinrule është ndërfaqja e parë tregtare e bazuar në blloqe për tregun e kriptove!

Filloni tregtimin

{Krijo} {sistemin} dhe {tregti}DGB-në tënde të tregtimit

Të apasionuarit pas kriptove kanë dy kërkesa: të mbrojnë kapitalin e tyre dhe të rrisin fitimet e tyre. Coinrule mund të bëjë që gjuajtësit e hënës ta arrijnë këtë qëllim në mënyrë efektive. Krijoni strategjitë tuaja automatike në minuta dhe tregtoni DGB në HitBTC pa ndërprerje. Shkëmbime si dashuria HitBTC Coinrule për shkak të likuiditetit që ne ofrojmë. Fillo blerje/shitje me bot Coinrule sot!

Filloni tregtimin

{Krijo} {rregulla} bazuar në treguesit {popullar}

Makineritë tona të kontrollit janë të dizajnuara për mbulim maksimal. Tregtarët e kriptove mund të fillojnë të krijojnë rregulla në Shkëmbimin tonë Demo në çast, sikur të ishte HitBTC. Ne nuk kemi nevojë për të drejtat e tërheqjes së HitBTC. Ne nuk mund ta hapim kriptomonedhën tuaj përmes çelësave API që ofrojnë tregtarët tanë. Çelësat API ruhen me kontroll të nivelit të lartë.

Aktivizoni {strategies} kur ndryshon {tregu} Bazuar në treguesit më premtues
Asnjë kod {kërkohet} Po aq e thjeshtë sa IFTTT
Menaxho {paqëndrueshmërinë} Maksimizoni fitimet

Filloni krijimin e {Rule}s {Sot}

Merr sinjale tregtare falas, {krijo {rregulla} dhe menaxho {portofoli} tënd për 30 ditë falas.

Shkëmbimet e mbështetura

Binance Coinbase Kraken okx Bitpanda