Trajtoni si profesionist DOGE-në tuaj dhe monedhat e tjera në HitBTC Coinrule

Kapërceni hapësirën e kriptove, strategjinë e tregtimit të kriptomonedhave në HitBTC dhe tregtoni DOGE si një tregtar profesionist. Nuk kërkohet kodim.

Coinrule Paneli i kriptos
Më e rëndësishmja
Punon me top 10
Shkëmbimet më të mira
më mirë
Siguria & Kriptimi
Komentet e përdoruesit janë aktivizuar Coinrule Mjet automatik i tregtimit
"Magjepsëse të jem në gjendje të ndërtosh një makinë automatike të rregullave tregtare vetë."
Luke

Dizenjoni një sistem të shkëlqyeshëm të automatizuar tregtar

Dogecoin ICO dhe Bull Run 2017 kanë fituar >120x për anëtarët e parave dixhitale të komunitetit. Si mund të siguroheni që nuk do të lini jashtë tubimin e ardhshëm? Kjo është kur Coinrule vjen i dobishëm! Blini/shisni Dogecoin në HitBTC dhe maksimizoni gjithmonë fitimet tuaja!

Tregtoni me algoritme

Performanca e Rregullave të Testimit në të Dhënat Historike

SHUMA FILLESTARE
KOHËZGJATJA E INVESTIMEVE
$1750 . 00

Testoni strategjinë tuaj

Menaxhoni në mënyrë të sigurt në HitBTC

Udhërrëfyesi i Dogecoin për vitin 2019 ofron shumë mundësi! Por si e dini se kur të përfitoni nga HitBTC? Kjo është kur Coinrule vjen në! Ne ju lejojmë të filloni rregullat tuaja të tregtimit automatik. Ju nuk keni nevojë të ndërtoni një linjë të vetme kodi! Coinrule është redaktori i parë i tregtimit të bazuar në blloqe për tregun e kriptove!

Tregtoni me algoritme

Zhvilloni strategjinë tuaj tregtare dhe grumbulloni DOGE

Përdoruesit kanë dy kërkesa: të mbrojnë kapitalin e tyre dhe të rrisin fitimet e tyre. Coinrule mund të lejojë që gjuajtësit e hënës ta arrijnë këtë qëllim me zgjuarsi. Programoni strategjitë tuaja automatike në minuta dhe tregtoni DOGE në HitBTC 24/7. Shkëmbime si dashuria HitBTC Coinrule për shkak të likuiditetit që ne ofrojmë. Tregtoni me Algoritme blej/shitni në Coinrule tani!

Tregtoni me algoritme

Modeloni tregtime automatike bazuar në treguesit e zakonshëm

Metodat tona të monitorimit janë të dizajnuara për mbulim maksimal. Qitësit e Hënës mund të tregtojnë me robotët në shkëmbimin tonë demonstrues menjëherë, sikur të ishte HitBTC. Ne nuk kemi nevojë për të drejtat e tërheqjes së HitBTC. Ne nuk mund ta hapim kriptomonedhën tuaj përmes çelësave API që ofrojnë tregtarët tanë. Çelësat API ruhen me monitorim të nivelit të lartë.

Shkaktoni korrelacione kur tregu ndryshon Bazuar në treguesit më premtues
Asnjë kod nuk kërkohet Po aq e thjeshtë sa IFTTT
Menaxhoni dinamikën e investimeve Maksimizoni fitimet

Filloni të krijoni sisteme tregtare tani

Merrni sinjale tregtare falas, krijoni rregulla dhe menaxhoni portofolin tuaj 30 ditë falas.

Shkëmbimet e mbështetura

Binance Coinbase Kraken okx Bitpanda