Pomponi monedha të shkëlqyera si NEM në Binance duke përdorur tregtimin ditor

kapërceni tregun duke përdorur kripto-tregtimin ditor në Binance dhe bëni fitime me NEM brenda pak orësh

Coinrule Paneli i kriptos
Më e rëndësishmja
Punon me top 10
Bursat kryesore
garantuar
Siguria & Kriptimi
Komentet e përdoruesit janë aktivizuar Coinrule Mjet automatik i tregtimit
"Coinrule është një makinë e sigurt që lejon tregtarët e kriptomonedhave të ndërtojnë mjete tregtare pa pasur nevojë të strukturojnë një linjë të vetme kodi.”
Simon

Nisni rregullat automatike të kriptos

Coinrule ofron aplikacionin më të dobishëm dhe më miqësor për kriptomonedhën. Me Coinrule ju mund të programoni metodën tuaj të tregtimit bazuar në NEM dhe ta lini të funksionojë automatikisht në shkëmbimet më të zakonshme të kriptove si Binance. Është If-This-Then-That për tregtimin e kriptomonedhave që ju lejon të kapni shumë mundësi në treg.

Krijo Bot

Performanca e Rregullave të Testimit në të Dhënat Historike

SHUMA FILLESTARE
KOHËZGJATJA E INVESTIMEVE
$1750 . 00

Testoni strategjinë tuaj

Bli/shit në mënyrë të sigurt në Binance

Coinrule plotëson nevojat e tregut të llojeve të ndryshme të investitorëve dhe tregtarëve. Analizoni dhe drejtoni lehtësisht tregtimin tuaj të automatizuar në disa minuta në Binance. Thjesht tregtoni, mbroni portofolin tuaj dhe kryeni tregun pa humbur asnjë mundësi të vetme.

Krijo Bot

Krijoni modelin tuaj të tregtimit dhe blini dhe shisni NEM

Edhe në kohët e paqëndrueshmërisë së ulët të tregut, disa altcoin mund të shfaqin ende një lloj paqëndrueshmërie që mund të ofrojë mundësi të vlefshme. Blini monedhat që rrëshqasin dhe shisni ato në rritje, ju mund t'i shfrytëzoni këto lëvizje tregu duke ekzekutuar porositë tuaja duke përdorur një rregull automatik tregtimi. porositë kapitali juaj i kriptos nuk ka qenë kurrë kaq i menjëhershëm!

Krijo Bot

Rregullat e projektimit bazuar në treguesit e shkallës ushtarake

E keni pyetur ndonjëherë veten se si të automatizoni planin tuaj të tregtimit, por nuk keni përvojë kodimi? Coinrule bazohet në një modalitet If-This-Then-That, ne sugjerojmë një zgjidhje miqësore për përdoruesit dhe shumë mësime që do t'ju lejojnë të formoni planin tuaj të parë tregtar në Binance.

Aktivizoni robotët kur ndryshon hapësira e kriptove Bazuar në treguesit më premtues
Asnjë kod i nevojshëm Po aq e thjeshtë sa IFTTT
Menaxhoni balenat që ndikojnë në treg Maksimizoni fitimet

Filloni të krijoni strategji që tani

Merrni sinjale tregtare falas, zhvilloni strategji dhe menaxhoni monedhat tuaja 30 ditë falas.

Shkëmbimet e mbështetura

Binance Coinbase Kraken okx Bitpanda