Trajtoni në mënyrë efektive XLM-në tuaj dhe monedhat e tjera në Binance Coinrule

Zotëroni tregun, tregtimin e kriptove ditore në Binance dhe tregtoni XLM me efikasitet. Nuk kërkohet kodim.

Coinrule Paneli i kriptos
Më e rëndësishmja
Punon me top 10
Shkëmbime të sigurta
më mirë
Siguria & Kriptimi
Komentet e përdoruesit janë aktivizuar Coinrule Mjet automatik i tregtimit
"Magjepsëse të jesh në gjendje të përcaktosh vetë një makinë automatike të rregullave tregtare."
Carlos

Ndërtoni një kripto-bot të vlefshëm

Stellar ICO dhe Bull Run 2017 kanë fituar mbi 70 herë fitime për entuziastët e kriptove të parave dixhitale. Si mund të garantoni se nuk do të lini jashtë tubimin e radhës? Kjo është kur Coinrule vjen i dobishëm! Blini/shisni Stellar në Binance dhe maksimizoni gjithmonë fitimet tuaja!

Mëso më shumë

Performanca e Rregullave të Testimit në të Dhënat Historike

SHUMA FILLESTARE
KOHËZGJATJA E INVESTIMEVE
$1750 . 00

Testoni sistemin tuaj të tregtimit

Menaxhoni në mënyrë të sigurtë në Binance

Udhërrëfyesi i Stellar për vitin 2019 premton shumë! Por si e dini se kur të përfitoni nga Binance? Kjo është kur Coinrule vjen në! Ne ju lejojmë të hartoni rregullat tuaja automatike të tregtimit. Ju nuk keni nevojë të shpikni një linjë të vetme kodi! Coinrule është softueri i parë tregtar i bazuar në blloqe për tregun e kriptove!

Mëso më shumë

Krijoni makinën tuaj tregtare dhe grumbulloniXLM

Klientët kanë dy kërkesa: të mbrojnë kapitalin e tyre dhe të rrisin rezultatin e tyre. Coinrule mund të bëjë që gjuajtësit e hënës ta arrijnë këtë qëllim si një guru. Krijoni strategjitë tuaja automatike në minuta dhe tregtoni XLM në Binance pa ndërprerje. Shkëmbime si dashuria Binance Coinrule për shkak të likuiditetit që ne ofrojmë. Tregtoni Tani blej/shit në Coinrule tani!

Mëso më shumë

Dizenjoni tregti automatike bazuar në tregues të sigurt

Sistemet tona të kontrollit janë të dizajnuara për mbulim maksimal. Mbajtësit mund të tregtojnë me algoritme në shkëmbimin tonë demonstrues pikërisht tani, sikur të ishte Binance. Ne nuk kemi nevojë për të drejtat e tërheqjes së Binance. Ne nuk mund ta hapim kriptomonedhën tuaj përmes çelësave API që ofrojnë tregtarët tanë. Çelësat API ruhen me kontroll të nivelit të lartë.

Aktivizoni robotët kur ndryshon dinamizmi i tregut Bazuar në treguesit më premtues
Asnjë kod nuk kërkohet Po aq e thjeshtë sa IFTTT
Menaxhoni dinamikën e investimeve Maksimizoni fitimet

Filloni të krijoni strategji tani

Merrni sinjale tregtare falas, zhvilloni rregulla dhe menaxhoni portofolin tuaj 30 ditë falas.

Shkëmbimet e mbështetura

Binance Coinbase Kraken okx Bitpanda