Motori i përsosur për të tregtuar AAP si profesionist në Bittrex

Kapërceni tregun duke përdorur tregtinë në Bittrex dhe fitoni me AAP brenda disa orësh

Coinrule Paneli i kriptos
Më e rëndësishmja
Punon me top 10
Shkëmbime të sigurta
të nivelit të lartë
Siguria & Kriptimi
Komentet e përdoruesit janë aktivizuar Coinrule Mjet automatik i tregtimit
"Një mjedis kaq i dobishëm, do të doja ta kisha zbuluar më herët."
Shënoje

Ndërtoni bot të automatizuar

Coinrule e bën rregullin automatik të tregtimit po aq fleksibël sa IFTTT. Çdo tregtar do të jetë në gjendje të vendosë sistemin e tij në minuta pa aftësi kodi. Një mjet i adaptueshëm dhe i shkëlqyer do të arrijë detyrimet e çdo tregtari të kriptove, kështu që asnjë mundësi në hapësirën e kriptove nuk do të lihet më jashtë.

Filloni të krijoni rregulla

Performanca e Rregullave të Testimit në të Dhënat Historike

SHUMA FILLESTARE
KOHËZGJATJA E INVESTIMEVE
$1750 . 00

Testoni tregtinë tuaj automatike

Menaxhoni në mënyrë të sigurt në Bittrex

Ju mund t'i kontrolloni lehtësisht në çdo kohë strategjitë tuaja të automatizuara nga një pamje e unifikuar e lidhur me Bittrex dhe atje do të shihni të gjitha informacionet e rëndësishme në lidhje me mjetin tuaj tregtar. Ju keni kontroll të plotë të kriptomonedhave tuaja, Coinrule nuk ka leje për të tërhequr pronat tuaja nga portofolin tuaj. Garancia juaj është prerogativa jonë kryesore!

Filloni të krijoni rregulla

Planifikoni modelin tuaj të tregtimit dhe tregtoniVET

Përdorni Shkëmbimin tonë Demo me portofolin virtual për të testuar në një mjedis të sigurt strategjitë tuaja automatike në situata reale të tregut pa rrezik për kriptovalutat tuaja. Ju mund të përcaktoni strategjinë tuaj tregtare për ta bërë atë më të dobishme. Kushtet e tregut shpesh transformohen, kështu që shkathtësia është një kërkesë e rëndësishme dhe Coirule është e përkushtuar të mbajë kushtet më të larta të çdo investitori.

Filloni të krijoni rregulla

Ndërtoni tregti automatike bazuar në tregues të zgjuar

VeChain ka një udhërrëfyes shumë mbresëlënës për vitin 2019, informacione të reja mund të publikohen papritur dhe çmimi mund të rritet ose të bjerë kur prisni më së paku pasi Bittrex punon 24/7. Një sistem tregtimi i kriptove ju mundëson të kapni çdo mundësi pa injoruar një tregti të vetme. Mësoni më shumë me Coinrule tani!

Nxitni strategji kur tregu ndryshon Bazuar në treguesit më premtues
Asnjë kod i përfshirë Po aq e thjeshtë sa IFTTT
Menaxhoni tendencat e tregut Maksimizoni fitimet

Filloni të krijoni tregti menjëherë

Merrni sinjale tregtare falas, rregulla plani dhe menaxhoni alokimin tuaj për 30 ditë falas.

Shkëmbimet e mbështetura

Binance Coinbase Kraken okx Bitpanda