Zgjidhja perfekte për të tregtuar BAT me lehtësi në Bittrex

Planifikoni sistemin tuaj të tregtimit dhe lëreni të funksionojë për ju, në Bittrex dhe shumë të tjerë.

Coinrule Paneli i kriptos
Më e rëndësishmja
Punon me top 10
Shkëmbimet popullore
epror
Siguria & Kriptimi
Komentet e përdoruesit janë aktivizuar Coinrule Mjet automatik i tregtimit
"Një mjet kaq i dobishëm, do të doja ta kisha zbuluar më herët."
Martin

Ndërtoni një kripto-bot tani

Coinrule e bën kripto-botin automatik po aq të lehtë sa IFTTT. Çdo klient do të jetë në gjendje të përcaktojë programin e tij të tregtimit menjëherë pa aftësi kodi. Një mjedis i drejtpërdrejtë dhe ideal do të respektojë kërkesat e çdo tregtari të kriptove, kështu që asnjë mundësi në lëvizjet e tregut nuk do të humbasë më.

Krijo rregull

Performanca e Rregullave të Testimit në të Dhënat Historike

SHUMA FILLESTARE
KOHËZGJATJA E INVESTIMEVE
$1750 . 00

Testoni porosinë tuaj

Menaxhoni në mënyrë të sigurt në Bittrex

Ju mund të menaxhoni lehtësisht në çdo kohë strategjitë tuaja të automatizuara nga një aplikacion i unifikuar i lidhur me Bittrex dhe aty do të merrni të gjitha të dhënat e rëndësishme për redaktuesin tuaj të strategjisë. Ju keni kontroll të plotë të fondeve tuaja, Coinrule nuk ka leje për të marrë fondet tuaja nga portofoli juaj. Siguria juaj është prioriteti ynë kryesor!

Krijo rregull

Krijoni metodën tuaj të tregtimit dhe tradeBAT

Provoni Shkëmbimin tonë Demo me portofolin virtual për të testuar plotësisht sigurinë e strategjive tuaja automatike në simulimet reale të tregut pa rrezik për fondet tuaja. Ju mund të rregulloni planin tuaj të tregtimit për ta bërë atë më fitimprurës. Kushtet e tregut ndryshojnë shpesh, kështu që fleksibiliteti është një kërkesë e rëndësishme dhe Coirule është e angazhuar për të përmbushur kërkesat më të larta të çdo investitori.

Krijo rregull

Dizenjoni tregti automatike bazuar në tregues të sigurt

Basic Attention Token ka një udhërrëfyes shumë interesant për vitin 2019, lajmet mund të publikohen papritmas dhe çmimi mund të rritet ose ulet kur prisni më së paku që kur Bittrex tregton 24/7. Një kripto-bot ju mbështet për të kapur mundësitë më të mira pa humbur asnjë tregti të vetme. Krijo Bot me Coinrule tani!

shkrehës crypto trading bots kur ndryshon dyshemeja e tregtimit Bazuar në treguesit më premtues
Asnjë kod i përfshirë Po aq e thjeshtë sa IFTTT
Menaxhoni paqëndrueshmërinë Maksimizoni fitimet

Filloni të krijoni plane sot

Merrni sinjale tregtare falas, vendosni rregulla dhe menaxhoni alokimin tuaj për 30 ditë falas.

Shkëmbimet e mbështetura

Binance Coinbase Kraken okx Bitpanda