Ribalanconi si profesionist kapitalin tuaj IOTA me një bot tregtar në Bittrex etj

Kapërceni tregun, strategjinë e tregtimit të kriptomonedhave në Bittrex dhe tregtoni IOTA-n si një tregtar profesionist. Nuk kërkohet kodim.

Coinrule Paneli i kriptos
Më e rëndësishmja
Punon me top 10
Shkëmbime të sigurta
garantuar
Siguria & Kriptimi
Komentet e përdoruesit janë aktivizuar Coinrule Mjet automatik i tregtimit
"Coinrule është një makinë e avancuar që lejon tregtarët e kriptomonedhave të ndërtojnë mjete tregtare pa pasur nevojë të kodojnë një linjë të vetme kodi.”
Shënoje

Nisni strategji të automatizuara tregtare

Coinrule harton më të lehtat dhe më të përshtatshmet për përdoruesit crypto trading bot. Me Coinrule ju mund të hartoni metodën tuaj të tregtimit bazuar në IOTA dhe ta lini të funksionojë automatikisht në shkëmbime të ndryshme kriptosh si Bittrex. Është If-This-Then-That për tregtimin e automatizuar që ju lejon të kapni shumë mundësi në treg.

Krijo Bot

Performanca e Rregullave të Testimit në të Dhënat Historike

SHUMA FILLESTARE
KOHËZGJATJA E INVESTIMEVE
$1750 . 00

Testoni strategjinë tuaj

Blej/shitur në mënyrë të sigurtë në Bittrex

Coinrule plotëson kërkesat e llojeve të ndryshme të investitorëve dhe tregtarëve. Analizoni dhe drejtoni lehtësisht tregtimin tuaj të automatizuar në pak minuta në Bittrex. Thjesht blini dhe shisni, mbroni portofolin tuaj dhe tejkaloni tregun pa humbur asnjë mundësi të vetme.

Krijo Bot

Dizajnoni makinën tuaj tregtare dhe blini dhe shisniIOTA

Edhe në intervale të paqëndrueshmërisë së ulët të tregut, disa altcoin mund të shfaqin ende një lloj paqëndrueshmërie që mund të ofrojë mundësi të shkëlqyera. Bleni monedhat që zhyten dhe shisni ato në rritje, ju mund t'i shfrytëzoni këto ndërrime duke ekzekutuar porositë tuaja duke përdorur një sistem të automatizuar tregtimi. Trajtimi i kapitalit tuaj të kriptos nuk ka qenë kurrë kaq i drejtpërdrejtë!

Krijo Bot

Zhvilloni rregulla bazuar në tregues të sigurt

A keni menduar ndonjëherë se si të robotizoni strategjinë tuaj tregtare, por nuk keni përvojë kodimi? Coinrule bazohet në një mënyrë Nëse-Kjo-Atëherë-Kështu, ne paraqesim një ndërfaqe miqësore për përdoruesit dhe shumë korrelacione që do t'ju lejojnë të krijoni planin tuaj të parë tregtar në Bittrex.

Aktivizoni robotët kur ndryshon dinamizmi i tregut Bazuar në treguesit më premtues
Asnjë kod i nevojshëm Po aq e thjeshtë sa IFTTT
Menaxhoni tregjet në lëvizje Maksimizoni fitimet

Filloni të krijoni sisteme tregtare që tani

Merrni sinjale tregtare falas, ndërtoni strategji dhe menaxhoni monedhat tuaja 30 ditë falas.

Shkëmbimet e mbështetura

Binance Coinbase Kraken okx Bitpanda