Lidhuni me vendet kryesore të tregtimit si Bittrex për të krijuar kriptomonedha bots për tregtimin DASH me Strategjitë Automatike me Coinrule

Kapërceni tregun, strategjinë e tregtimit të kriptomonedhave në Bittrex dhe tregtoni DASH me zgjuarsi. Nuk kërkohet kodim.

Coinrule Paneli i kriptos
Më e rëndësishmja
Punon me top 10
Shkëmbimet më të famshme
më mirë
Siguria & Kriptimi
Komentet e përdoruesit janë aktivizuar Coinrule Mjet automatik i tregtimit
"Coinrule është një mjet i avancuar që ndihmon tregtarët e kriptomonedhave, të ndërtojnë makina tregtare pa pasur nevojë të kodojnë një linjë të vetme kodi.”
Martin

Ndërtoni një rregull automatik tregtimi tani

Coinrule paraqet më të fuqishmin dhe më miqësorin për përdoruesit crypto trading bot. Me Coinrule ju mund të filloni rregullin tuaj bazuar në DASH dhe ta lini të funksionojë automatikisht në shkëmbimet më të mira të kriptove si Bittrex. Është If-This-Then-That për sistemet automatike të tregtimit që ju lejon të menaxhoni të gjitha mundësitë në treg.

Ndërtimi i rregullave

Performanca e Rregullave të Testimit në të Dhënat Historike

SHUMA FILLESTARE
KOHËZGJATJA E INVESTIMEVE
$1750 . 00

Testoni strategjinë tuaj

Blej/shitur në mënyrë të sigurtë në Bittrex

Coinrule plotëson kërkesat e llojeve të përziera të investitorëve dhe tregtarëve. Rishikoni dhe drejtoni me lehtësi tregtimin tuaj të automatizuar në pak minuta në Bittrex. Thjesht përfitoni, mbroni portofolin tuaj dhe tejkaloni tregun pa humbur asnjë mundësi të vetme.

Ndërtimi i rregullave

Krijoni strategjinë tuaj tregtare dhe blini dhe shisni DASH

Edhe në sezonet e paqëndrueshmërisë së ulët të tregut, disa altcoin mund të jenë ende pjesë e një lloj paqëndrueshmërie që mund të ofrojë mundësi të konsiderueshme. Bleni monedhat rrëshqitëse dhe shisni ato që pompohen, mund t'i kapni këto ndërrime duke ekzekutuar porositë tuaja duke përdorur një plan automatik tregtimi. Drejtimi i kapitalit tuaj të kriptos nuk ka qenë kurrë kaq i thjeshtë!

Ndërtimi i rregullave

Rregullat e projektimit bazuar në treguesit më të përdorur

A keni menduar ndonjëherë se si të robotizoni strategjinë tuaj tregtare, por nuk keni aftësi kodimi? Coinrule bazohet në një sistem If-This-Then-That, ne paraqesim një ndërfaqe miqësore për përdoruesit dhe shumë shabllone që do t'ju mundësojnë të ekzekutoni strategjinë tuaj të parë në Bittrex.

Shkaktoni korrelacione kur ndryshon dinamizmi i tregut Bazuar në treguesit më premtues
Asnjë kod i nevojshëm Po aq e thjeshtë sa IFTTT
Menaxhoni tregjet në lëvizje Maksimizoni fitimet

Filloni të krijoni sisteme tregtare sot

Merrni sinjale tregtare falas, vendosni strategji dhe menaxhoni monedhat tuaja 30 ditë falas.

Shkëmbimet e mbështetura

Binance Coinbase Kraken okx Bitpanda