Lidhuni me vendet kryesore tregtare si Bittrex për të vendosur porositë tuaja në ETC me Strategjitë Automatike me Coinrule

Fitoni tregun e kriptove, strategjinë e tregtimit të kriptomonedhave në Bittrex dhe tregtoni ETC me lehtësi. Nuk kërkohet kodim.

Coinrule Paneli i kriptos
Më e rëndësishmja
Punon me top 10
Shkëmbime të sigurta
garantuar
Siguria & Kriptimi
Komentet e përdoruesit janë aktivizuar Coinrule Mjet automatik i tregtimit
"Magjepsëse të jem në gjendje të planifikosh vetë një mjedis të automatizuar të kripto-botit."
Simon

Ndërtoni strategji tregtare, pa pushim

Ethereum Classic ICO dhe Bull Run 2017 kanë fituar >120x për klientët e parave dixhitale. Si mund të siguroheni që nuk do ta lini të lirë tubimin e ardhshëm? Kjo është kur Coinrule hyn ne loje! Blini/shisni Ethereum Classic në Bittrex dhe maksimizoni gjithmonë fitimet tuaja!

Fillo Bot

Performanca e Rregullave të Testimit në të Dhënat Historike

SHUMA FILLESTARE
KOHËZGJATJA E INVESTIMEVE
$1750 . 00

Testoni planin tuaj

Menaxhoni në mënyrë të sigurt në Bittrex

Udhërrëfyesi i Ethereum Classic për vitin 2019 ofron një sasi të madhe mundësish! Por si e dini se kur të përfitoni nga Bittrex? Kjo është kur Coinrule duket! Ne ju lejojmë të filloni rregullat tuaja të tregtimit. Ju nuk keni nevojë të ndërtoni një linjë të vetme kodi! Coinrule është redaktori i parë i lehtë për t'u përdorur i tregtimit për tregun e kriptove!

Fillo Bot

Planifikoni strategjinë tuaj tregtare dhe grumbulloni ETC

Tregtarët kanë dy kërkesa: të ruajnë investimet e tyre dhe të nxisin fitimet e tyre. Coinrule mund të lejojë që gjuajtësit e hënës ta arrijnë këtë qëllim lehtësisht. Filloni strategjitë tuaja automatike në minuta dhe tregtoni ETC në Bittrex menjëherë. Shkëmbime si dashuria Bittrex Coinrule për shkak të likuiditetit që ne ofrojmë. Filloni të krijoni rregullat e blerjes/shitjes Coinrule tani!

Fillo Bot

Ndërtoni tregti automatike bazuar në tregues të sigurt

Metodat tona të sigurisë janë konceptuar për kontroll maksimal. Mbajtësit mund të fillojnë të tregtojnë në Shkëmbimin tonë Demo tani, sikur të ishte Bittrex. Ne nuk kemi nevojë për të drejtat e tërheqjes së Bittrex. Ne nuk mund të qasemi në kriptomonedhën tuaj përmes çelësave API që ofrojnë tregtarët tanë. Çelësat API ruhen me sigurinë më të mirë.

Aktivizoni korrelacionet kur ndryshon hapësira e kriptove Bazuar në treguesit më premtues
Asnjë kod nuk kërkohet Po aq e thjeshtë sa IFTTT
Menaxhoni dinamikën e investimeve Maksimizoni fitimet

Filloni të krijoni tregti menjëherë

Merrni sinjale tregtare falas, rregulloni dhe menaxhoni portofolin tuaj 30 ditë falas.

Shkëmbimet e mbështetura

Binance Coinbase Kraken okx Bitpanda