Investoni në Lisk si një ekspert në OKex

Zhvilloni rregullin tuaj dhe lëreni të funksionojë për ju, në OKex dhe shumë të tjerë.

Coinrule Paneli i kriptos
Më e rëndësishmja
Punon me top 10
Shkëmbimet e shkallës ushtarake
të nivelit të lartë
Siguria & Kriptimi
Komentet e përdoruesit janë aktivizuar Coinrule Mjet automatik i tregtimit
"Magjepsëse të jem në gjendje të përcaktosh vetë një mjedis automatik kripto-bot."
Carlos

Ndërtoni një sistem të automatizuar

Lisk ICO dhe Bull Run 2017 kanë bërë >70x kthime për klientët e parave dixhitale. Si mund të garantoni se nuk do të hiqni dorë nga mitingu i radhës? Kjo është kur Coinrule duket! Blini/shisni Lisk në OKex dhe gjithmonë maksimizoni kthimet tuaja!

Fillo Bot

Performanca e Rregullave të Testimit në të Dhënat Historike

SHUMA FILLESTARE
KOHËZGJATJA E INVESTIMEVE
$1750 . 00

Testoni tregtinë tuaj

Menaxhoni në mënyrë të sigurt në OKex

Udhërrëfyesi i Lisk për vitin 2019 ruan shumë shanse fitimi! Por si e dini se kur duhet të përfitoni në OKex? Kjo është kur Coinrule bëhu i dobishëm! Ne ju bëjmë të ndërtoni strategjitë tuaja tregtare. Ju nuk keni nevojë të shkruani një rresht të vetëm kodi! Coinrule është mjeti i parë tregtar i bazuar në IFTTT për tregun e kriptove!

Fillo Bot

Modeloni sistemin tuaj të tregtimit dhe grumbulloni LSK

Tregtarët kanë dy detyrime: të ruajnë asetet e tyre dhe të rrisin kthimin e tyre. Coinrule mund të bëjë që gjuajtësit e hënës ta arrijnë këtë qëllim lehtësisht. Filloni strategjitë tuaja automatike në minuta dhe tregtoni LSK në OKex 24/7. Shkëmbime si dashuria OKex Coinrule për shkak të likuiditetit që ne ofrojmë. Filloni të investoni në Coinrule Menjëherë!

Fillo Bot

Planifikoni tregti automatike bazuar në treguesit më të famshëm

Modelet tona të kontrollit janë zhvilluar për të hequr rrezikun maksimal. Anëtarët e komuniteteve mund të mësojnë më shumë në Shkëmbimin tonë Demo tani, sikur të ishte OKex. Ne nuk kemi nevojë për të drejtat e tërheqjes së OKex. Ne nuk mund ta fusim kriptomonedhën tuaj përmes çelësave API që ofrojnë tregtarët tanë. Çelësat API ruhen me kontroll të lartë.

Aktivizoni robotët kur ndryshon dinamizmi i tregut Bazuar në treguesit më premtues
Asnjë kod nuk kërkohet Po aq e thjeshtë sa IFTTT
Menaxhoni paqëndrueshmërinë Maksimizoni fitimet

Filloni të krijoni tregti menjëherë

Merrni sinjale tregtare falas, zhvilloni rregulla dhe menaxhoni portofolin tuaj 30 ditë falas.

Shkëmbimet e mbështetura

Binance Coinbase Kraken okx Bitpanda