Pomponi monedha të shkëlqyera si SC në OKX duke përdorur tregtinë

Krijoni rregullin tuaj dhe lëreni të funksionojë për ju, në OKex dhe shumë të tjerë.

Coinrule Paneli i kriptos
Më e rëndësishmja
Punon me top 10
Shkëmbime të zgjuara
më mirë
Siguria & Kriptimi
Komentet e përdoruesit janë aktivizuar Coinrule Mjet automatik i tregtimit
"Coinrule është një mjet i sigurt që ndihmon tregtarët e kriptomonedhave, të ndërtojnë makineri tregtare pa pasur nevojë të shkruani një linjë të vetme kodi.”
Jon

Dizajnoni një sistem të automatizuar tregtar sot

Coinrule ofron robotin më të mirë dhe më miqësor të tregtimit të automatizuar. Me Coinrule ju mund të hapni rregullin tuaj bazuar në SC dhe ta lini të funksionojë automatikisht në shkëmbime të ndryshme kriptosh si OKex. Është If-This-Then-That për kripto-botet e automatizuara që ju lejon të menaxhoni të gjitha mundësitë në treg.

Ndërtimi i rregullave

Performanca e Rregullave të Testimit në të Dhënat Historike

SHUMA FILLESTARE
KOHËZGJATJA E INVESTIMEVE
$1750 . 00

Testoni tregtinë tuaj

Bli/shit në mënyrë të sigurt në OKex

Coinrule plotëson nevojat e të gjitha llojeve të investitorëve dhe tregtarëve. Rishikoni dhe drejtoni lehtësisht tregtimin tuaj të automatizuar në pak minuta në OKex. Thjesht grumbulloni, mbroni portofolin tuaj dhe mundni tregun pa humbur asnjë mundësi të vetme.

Ndërtimi i rregullave

Zhvilloni metodën tuaj të tregtimit dhe blini dhe shisni SC

Edhe në ditët e paqëndrueshmërisë së ulët të tregut, disa altcoin mund të jenë ende pjesë e një shkalle paqëndrueshmërie që mund të lejojë mundësi tërheqëse. Blini monedhat duke u ulur dhe shisni ato që rriten, ju mund të kapni këto ndryshime në treg duke ekzekutuar porositë tuaja duke përdorur një rregull tregtimi. Kontrolli i kapitalit tuaj të kriptos nuk ka qenë kurrë kaq fleksibël!

Ndërtimi i rregullave

Rregullat model bazuar në treguesit më të mirë

A keni menduar ndonjëherë se si të automatizoni sistemin tuaj të ri tregtar, por nuk keni aftësi kodimi? Coinrule bazohet në një logjikë If-This-Then-That, ne ofrojmë një aplikacion miqësor për përdoruesit dhe shumë analiza që do t'ju mundësojnë të ndërtoni strategjinë tuaj të parë në OKex.

Nxit korrelacionet kur lëvizjet e tregut ndryshojnë Bazuar në treguesit më premtues
Asnjë kod i nevojshëm Po aq e thjeshtë sa IFTTT
Menaxhoni ndryshimet e tregut Maksimizoni fitimet

Filloni të krijoni tregti sot

Merrni sinjale tregtare falas, përcaktoni strategjitë dhe menaxhoni monedhat tuaja 30 ditë falas.

Shkëmbimet e mbështetura

Binance Coinbase Kraken okx Bitpanda