Tregtoni në HitBTC dhe Blini/Shitni Tezos

Planifikoni rregullin tuaj dhe lëreni të funksionojë për ju, në HitBTC dhe shumë të tjerë.

Coinrule Paneli i kriptos
Më e rëndësishmja
Punon me top 10
Shkëmbimet popullore
garantuar
Siguria & Kriptimi
Komentet e përdoruesit janë aktivizuar Coinrule Mjet automatik i tregtimit
"Gjëja më e mirë që ka ndodhur në kripto në katër vitet e fundit"
Carlos

Ndërtoni një rregull automatik tregtimi tani

Coinrule është mjeti i shkëlqyer për shumë grupe të ndryshme investitorësh dhe tregtarësh. Ekziston një gamë e plotë ekspertize e ofruar në platformën tonë. Ju mund të testoni dhe kryeni strategjitë tuaja automatike për të vendosur sistemin tuaj të tregtimit dhe për të blerë/shitur XTZ. Do të jetë shumë e thjeshtë të grumbulloni XTZ, të ruani portofolin tuaj, të kapni çdo pompë pa humbur një tërheqje të papritur.

Filloni tregtimin

Performanca e Rregullave të Testimit në të Dhënat Historike

SHUMA FILLESTARE
KOHËZGJATJA E INVESTIMEVE
$1750 . 00

Testoni tregtinë tuaj

Menaxhoni në mënyrë të sigurt në HitBTC

Coinrule ka një mision kryesor, ne duam ta bëjmë tregtimin e kriptomonedhës tuaj më efektive duke qenë të shkathët. Tregjet e kriptomonedhave funksionojnë 24/7, vetëm një bot i automatizuar tregtar mund të përfitojë plotësisht nga çdo mundësi e mundshme që do të shfaqet në treg. Si të hartoni një porosi me Coinrule? Menaxhoni strategjitë tuaja të automatizuara duke përdorur metodën Nëse-Kjo-Atëherë-Kështu, nuk kërkohen aftësi kodimi!

Filloni tregtimin

Krijoni metodën tuaj të tregtimit dhe grumbulloniXTZ

At Coinrule ne po punojmë shumë për të ofruar module dhe zhvillime të reja në platformën tonë çdo ditë. Në fakt, ne jemi në partneritet me tregtarët tanë më ekspertë dhe shkëmbimet kryesore për të mbledhur komente dhe shënime.

Filloni tregtimin

Hartoni strategji automatike bazuar në tregues të sigurt

Tregtimi ka nevojë për qëndrim, qëndrim dhe sistem. Çfarë e bën tregtimin kaq të vështirë? Natyra njerëzore dhe ndjenjat mund të ndikojnë negativisht në kthimet tuaja tregtare. Përdorimi i një plani automatik tregtimi ju lejon të kufizoni efektet e shqetësimit, euforisë dhe lakmisë që mund të përjetojë çdo klient. Gjithashtu një fillestar mund të tregtojë si një profesionist me të Coinrule!

Aktivizoni mekanizmat kur ndryshon tregu i altcoin Bazuar në treguesit më premtues
Asnjë kod i përfshirë Po aq e thjeshtë sa IFTTT
Menaxhoni paqëndrueshmërinë Maksimizoni fitimet

Filloni të krijoni tregti sot

Merrni sinjale tregtare falas, ndërtoni tregti automatike dhe menaxhoni alokimin tuaj 30 ditë falas.

Shkëmbimet e mbështetura

Binance Coinbase Kraken okx Bitpanda