Investoni në zinxhirin Crypto.com si një ekspert në HitBTC

Fitoni tregun duke përdorur analizën teknike në HitBTC dhe fitoni me CRO në sekonda

Coinrule Paneli i kriptos
Më e rëndësishmja
Punon me top 10
Shkëmbime të sigurta
të nivelit të lartë
Siguria & Kriptimi
Komentet e përdoruesit janë aktivizuar Coinrule Mjet automatik i tregtimit
"Magjepsëse të jem në gjendje të vendos vetë një mjedis automatik kripto-bot."
Sergey

Ndërtoni një plan tregtar automatik

ICO Zinxhiri Crypto.com dhe Bull Run 2017 kanë bërë rezultate >70x për investitorët e parave dixhitale. Si mund të garantoni se nuk do të hiqni dorë nga mitingu i radhës? Kjo është kur Coinrule duket! Blini/shisni Zinxhirin Crypto.com në HitBTC dhe maksimizoni gjithmonë rezultatet tuaja!

Krijo Bot

Performanca e Rregullave të Testimit në të Dhënat Historike

SHUMA FILLESTARE
KOHËZGJATJA E INVESTIMEVE
$ 1750 . 00

Testoni tregtinë tuaj

Menaxhoni në mënyrë të sigurt në HitBTC

Udhërrëfyesi i Zinxhirit Crypto.com për vitin 2019 përmban shumë mundësi! Por si e dini se kur të përfitoni nga HitBTC? Kjo është kur Coinrule bëhu i dobishëm! Ne ju lejojmë të programoni rregullat tuaja automatike të tregtimit. Ju nuk keni nevojë të krijoni një linjë të vetme kodi! Coinrule është ndërfaqja e parë tregtare e bazuar në IFTTT për tregun e kriptove!

Krijo Bot

Planifikoni modelin tuaj të tregtimit dhe grumbulloniCRO

Anëtarët e komunitetit kanë dy detyrime: sigurimin e aseteve të tyre dhe rritjen e përfitimit të tyre. Coinrule mund të bëjë që gjuajtësit e hënës ta arrijnë këtë qëllim në mënyrë efektive. Filloni strategjitë tuaja automatike në minuta dhe tregtoni CRO në HitBTC pa ndërprerje. Shkëmbime si dashuria HitBTC Coinrule për shkak të likuiditetit që ne ofrojmë. Filloni të krijoni rregulla duke investuar në Coinrule tani!

Krijo Bot

Ndërtoni tregti automatike bazuar në tregues të zgjuar

Makineritë tona të kontrollit janë zhvilluar për të hequr rrezikun maksimal. Tregtarët mund të fillojnë menjëherë të tregtojnë në Shkëmbimin tonë Demo, sikur të ishte HitBTC. Ne nuk kemi nevojë për të drejtat e tërheqjes së HitBTC. Ne nuk mund ta fusim kriptomonedhën tuaj përmes çelësave API që ofrojnë tregtarët tanë. Çelësat API ruhen me kontroll të lartë.

Aktivizoni robotët kur lëvizjet e tregut ndryshojnë Bazuar në treguesit më premtues
Asnjë kod nuk kërkohet Po aq e thjeshtë sa IFTTT
Menaxhoni tendencat e tregut Maksimizoni fitimet

Filloni të krijoni rregulla që tani

Merrni sinjale tregtare falas, krijoni rregulla dhe menaxhoni portofolin tuaj 30 ditë falas.

Shkëmbimet e mbështetura

Binance Coinbase Kraken okx Likuid Bitpanda