Menaxhoni portofolin tuaj dhe përfitoni altcoins në mënyrë efikase Coinrule

Kampiononi tregun, analizat teknike në HitBTC dhe tregtoni HT në mënyrë efektive. Nuk kërkohet kodim.

Coinrule Paneli i kriptos
Më e rëndësishmja
Punon me top 10
Shkëmbimet {popullore}
{gradë ushtarake}
Siguria & Kriptimi
Komentet e përdoruesit janë aktivizuar Coinrule Mjet automatik i tregtimit
"Një mjet kaq i dobishëm i zgjuar, do të doja ta kisha zbuluar më herët."
Simon

{Ndërtimi} {strategjitë e automatizuara të tregtimit}

Coinrule e bën rregullin automatik të tregtimit po aq të thjeshtë sa IFTTT. Çdo tregtar do të jetë në gjendje të krijojë shpejt sistemin e tij pa aftësi kodi. Një platformë e gjithanshme dhe e fuqishme do të përputhet me detyrimet e çdo tregtari të kriptove, kështu që asnjë fitim në dinamizmin e tregut nuk do të mungojë më.

Filloni të krijoni rregulla

Performanca e Rregullave të Testimit në të Dhënat Historike

SHUMA FILLESTARE
KOHËZGJATJA E INVESTIMEVE
$ 1750 . 00

Testoni {rregullin} tuaj

{Tregtoni} në mënyrë të sigurt në HitBTC

Ju mund të vendosni lehtësisht në çdo kohë strategjitë tuaja të automatizuara nga një pamje e unifikuar e lidhur me HitBTC dhe atje do të rishikoni të gjitha veçoritë përkatëse në lidhje me mjetin tuaj tregtar. Ju keni kontroll të plotë të banesave tuaja, Coinrule nuk ka leje për të tërhequr pronat tuaja nga portofolin tuaj. Garancia juaj është niveli ynë kryesor!

Filloni të krijoni rregulla

{Krijo} {sistemin} dhe {tregti}HT-në tënde të tregtimit

Përdorni Shkëmbimin tonë Demo me portofolin virtual për të testuar me një teknologji të koduar strategjitë tuaja automatike në situata reale të tregut pa rrezik për zotërimin tuaj. Ju mund të planifikoni sistemin tuaj të ri tregtar për ta bërë atë më të dobishëm. Kushtet e tregut evoluojnë shpesh, kështu që shkathtësia është një kërkesë e rëndësishme dhe Coirule është e përkushtuar të përmbushë kërkesat më të larta të çdo investitori.

Filloni të krijoni rregulla

{Krijo} {rregulla} bazuar në treguesit {popullar}

Huobi Token ka një udhërrëfyes shumë të jashtëzakonshëm për vitin 2019, njoftimet për shtyp mund të publikohen papritur dhe çmimi mund të rritet ose të bjerë kur prisni më së paku pasi HitBTC funksionon 24/7. Një sistem tregtimi i kriptove ju mundëson të kapni çdo mundësi pa injoruar një tregti të vetme. Filloni të tregtoni me Coinrule tani!

Aktivizoni {strategies} kur ndryshon {tregu} Bazuar në treguesit më premtues
Asnjë kod {kërkohet} Po aq e thjeshtë sa IFTTT
Menaxho {paqëndrueshmërinë} Maksimizoni fitimet

Filloni krijimin e {Rule}s {Sot}

Merr sinjale tregtare falas, {krijo {rregulla} dhe menaxho {portofoli} tënd për 30 ditë falas.

Shkëmbimet e mbështetura

Binance Coinbase Kraken okx Likuid Bitpanda