Analiza teknike në HitBTC dhe Blej/Shit Monero

Kryeni tregun e kriptove, analizat teknike në HitBTC dhe tregtoni XMR si një profesionist. Nuk kërkohet kodim.

Coinrule Paneli i kriptos
Më e rëndësishmja
Punon me top 10
Shkëmbime të sigurta
më mirë
Siguria & Kriptimi
Komentet e përdoruesit janë aktivizuar Coinrule Mjet automatik i tregtimit
“Gjëja më e mirë që ka ndodhur në kripto në pesë vitet e fundit”
Sergey

Modeloni rregulla të automatizuara të tregtimit, pa ndërprerje

Coinrule është mjeti i përsosur për shumë lloje të ndryshme investitorësh dhe tregtarësh. Ekziston një gamë e pafund e potencialeve të ofruara në platformën tonë. Ju mund të testoni dhe kryeni strategjitë tuaja automatike për të përcaktuar sistemin tuaj të tregtimit dhe për të blerë/shitur XMR. Do të jetë shumë e menjëhershme të grumbulloni XMR, të mbroni portofolin tuaj, të kapni ndonjë pompë pa humbur një rënie të papritur.

Fillo Bot

Performanca e Rregullave të Testimit në të Dhënat Historike

SHUMA FILLESTARE
KOHËZGJATJA E INVESTIMEVE
$1750 . 00

Testoni rregullin tuaj

Menaxhoni në mënyrë të sigurt në HitBTC

Coinrule ka një mision kryesor, ne duam ta bëjmë tregtimin tuaj të ditës më efektive duke qenë të menaxhueshme. Tregjet e kriptomonedhave janë të hapura 24/7, vetëm një bot automatik tregtar mund të përfitojë plotësisht nga çdo mundësi e mundshme që do të zhvillohet në treg. Si të programoni një rregull tregtimi automatik me Coinrule? Menaxhoni strategjitë tuaja të automatizuara duke përdorur modalitetin Nëse-Kjo-Atëherë-Ajo, nuk kërkohen aftësi kodimi!

Fillo Bot

Planifikoni strategjinë tuaj tregtare dhe grumbulloniXMR

At Coinrule ne po punojmë kaq shumë për të ofruar elemente dhe ndryshime të reja te asistenti ynë inteligjent çdo ditë. Në fakt, ne jemi në bashkëpunim me klientët tanë më të kualifikuar dhe shkëmbimet kryesore për të mbledhur komente dhe pikëpamje.

Fillo Bot

Ndërtoni strategji automatike bazuar në tregues të sigurt

Tregtimi ka nevojë për durim, qëndrim dhe program. Çfarë e bën tregtimin kaq të vështirë? Natyra njerëzore dhe ndjenjat mund të ndikojnë negativisht në fitimet tuaja tregtare. Përdorimi i një kriptoboti ju lejon të nënshtroni efektet e presionit, euforisë dhe lakmisë që çdo klient mund të përjetojë. Gjithashtu një fillestar mund të tregtojë si një profesionist me të Coinrule!

Aktivizoni mekanizmat kur ndryshon hapësira e kriptove Bazuar në treguesit më premtues
Asnjë kod i përfshirë Po aq e thjeshtë sa IFTTT
Menaxhoni dinamikën e investimeve Maksimizoni fitimet

Filloni të krijoni porosi menjëherë

Merrni sinjale tregtare falas, zhvilloni tregti automatike dhe menaxhoni alokimin tuaj 30 ditë falas.

Shkëmbimet e mbështetura

Binance Coinbase Kraken okx Bitpanda