Analiza teknike në HitBTC si një magjistar

Kapërceni tregun duke përdorur analizën teknike në HitBTC dhe fitoni me LSK në sekonda

Coinrule Paneli i kriptos
Më e rëndësishmja
Punon me top 10
Bursat kryesore
epror
Siguria & Kriptimi
Komentet e përdoruesit janë aktivizuar Coinrule Mjet automatik i tregtimit
"Me Coinrule, shitja-blerja e kriptove është gati të përparojë”
John

Zhvilloni rregulla automatike të kriptove, pa pushim

Coinrule po punon çdo ditë për të zhvilluar të reja crypto trading bots dhe mjedise të reja për konfigurimin e tregtimit. Analiza jonë teknike lejon investitorët e LSK të bëjnë fitime gjatë tregtimit të monedhave, përfshirë LSK, në HitBTC.

Krijo Bot

Performanca e Rregullave të Testimit në të Dhënat Historike

SHUMA FILLESTARE
KOHËZGJATJA E INVESTIMEVE
$1750 . 00

Testoni porosinë tuaj

Menaxhoni në mënyrë të sigurt në HitBTC

Coinrule është një analizë teknike që lejon [tregtarët} e llojeve të ndryshme të ekspertizës të fitojnë para duke tregtuar LSK. Përdoruesit tanë janë në gjendje të ndërtojnë strategji tregtare të lehta dhe të zgjuara për të gjitha alokimet kryesore. Ju mund të testoni dhe të përdorni tregtitë tuaja automatike për të përcaktuar strategjinë tuaj. Coinrule e bën shumë të lehtë krijimin e një portofoli LSK, mbrojtjen e portofolit tuaj dhe kapjen e pompave të tregut.

Krijo Bot

Modeloni modelin tuaj të tregtimit dhe menaxhoni monedhat tuaja LSK

Tregjet e kriptomonedhave nuk flenë kurrë! Vetëm një analizë teknike mund të kapë plotësisht të gjitha mundësitë në treg. Ju mund të përcaktoni një analizë teknike me Coinrule shumë lehtë! Dizajnoni rregullat tuaja duke përdorur makinën tonë të strategjive tregtare, nuk nevojiten aftësi kodimi!

Krijo Bot

Planifikoni sistemet e tregtimit bazuar në treguesit e shkallës ushtarake

LSK është rritur më shumë se 100 herë gjatë viteve të fundit. Me Coinrule ju mund të paraqisni kthime që ndryshojnë jetën duke reduktuar rrezikun tuaj. Tregtimi i kriptove është mundësia e artë e shekullit të 21-të. Coinrule ju mundëson të merrni një pozicion të fortë për të!

Aktivizoni mekanizmat kur ndryshon hapësira e kriptove Bazuar në treguesit më premtues
Asnjë kod nuk kërkohet Po aq e thjeshtë sa IFTTT
Menaxhoni tendencat e tregut Maksimizoni fitimet

Filloni të krijoni porosi menjëherë

Merrni sinjale tregtare falas, zhvilloni strategji të automatizuara dhe menaxhoni monedhat tuaja 30 ditë falas.

Shkëmbimet e mbështetura

Binance Coinbase Kraken okx Bitpanda