Kontrolloni si profesionist asetet tuaja MKR në HitBTC me Coinrule

Kryeni lëvizjet e tregut, analizat teknike në HitBTC dhe tregtoni MKR si një tregtar profesionist. Nuk kërkohet kodim.

Coinrule Paneli i kriptos
Më e rëndësishmja
Punon me top 10
Shkëmbime të sigurta
të nivelit të lartë
Siguria & Kriptimi
Komentet e përdoruesit janë aktivizuar Coinrule Mjet automatik i tregtimit
"Magjepsëse të jem në gjendje të ndërtosh vetë një mjedis automatik kripto-bot."
Luke

Nisni rregullat e automatizuara të tregtimit

Maker ICO dhe Bull Run 2017 kanë fituar >120x për mbajtësit e parave dixhitale. Si mund të siguroheni që nuk do të hiqni dorë nga mitingu tjetër? Kjo është kur Coinrule duket! Blini/shisni Maker në HitBTC dhe maksimizoni gjithmonë fitimet tuaja!

Krijo një rregull

Performanca e Rregullave të Testimit në të Dhënat Historike

SHUMA FILLESTARE
KOHËZGJATJA E INVESTIMEVE
$1750 . 00

Testoni rregullin tuaj

Menaxhoni në mënyrë të sigurt në HitBTC

Udhërrëfyesi i Maker për vitin 2019 ofron shumë mundësi! Por si e dini se kur të përfitoni nga HitBTC? Kjo është kur Coinrule bëhu i dobishëm! Ne ju lejojmë të filloni planet tuaja tregtare. Ju nuk keni nevojë të ndërtoni një linjë të vetme kodi! Coinrule është redaktori i parë tregtar i bazuar në IFTTT për tregun e kriptove!

Krijo një rregull

Hartoni strategjinë tuaj tregtare dhe grumbulloni MKR

Mbajtësit kanë dy detyrime: mbrojtjen e aseteve të tyre dhe rritjen e fitimeve. Coinrule mund të lejojë që gjuajtësit e hënës ta arrijnë këtë qëllim me zgjuarsi. Hartoni strategjitë tuaja automatike në minuta dhe tregtoni MKR në HitBTC 24/7. Shkëmbime si dashuria HitBTC Coinrule për shkak të likuiditetit që ne ofrojmë. Tregtoni me Bots duke investuar në Coinrule Menjëherë!

Krijo një rregull

Zhvilloni tregti automatike bazuar në tregues të sigurt

Metodat tona të monitorimit janë zhvilluar për të hequr rrezikun maksimal. Mbajtësit mund të ndërtojnë rregulla në Shkëmbimin tonë Demo tani, sikur të ishte HitBTC. Ne nuk kemi nevojë për të drejtat e tërheqjes së HitBTC. Ne nuk mund ta fusim kriptomonedhën tuaj përmes çelësave API që ofrojnë tregtarët tanë. Çelësat API ruhen me monitorim superior.

Shkaktoni korrelacione kur ndryshon dyshemeja e tregtimit Bazuar në treguesit më premtues
Asnjë kod nuk kërkohet Po aq e thjeshtë sa IFTTT
Menaxhoni dinamikën e investimeve Maksimizoni fitimet

Filloni të krijoni porosi që tani

Merrni sinjale tregtare falas, krijoni rregulla dhe menaxhoni portofolin tuaj 30 ditë falas.

Shkëmbimet e mbështetura

Binance Coinbase Kraken okx Bitpanda