Ribalanconi si një guru kapitalin tuaj BCH me një sistem të automatizuar tregtimi në HitBTC

Krijoni rregullin tuaj dhe lëreni të funksionojë për ju, në HitBTC dhe shumë të tjerë.

Coinrule Paneli i kriptos
Më e rëndësishmja
Punon me top 10
Shkëmbimet e shkallës ushtarake
më mirë
Siguria & Kriptimi
Komentet e përdoruesit janë aktivizuar Coinrule Mjet automatik i tregtimit
“Pasi kërkova zgjedhjet e robotëve, hasa Coinrule. E jashtëzakonshme!”
Pete

Hartoni një plan të fuqishëm tregtar automatik

A e keni ndjekur udhërrëfyesin e Bitcoin Cash në 2019? Përdorni Coinrulestrategjia e tregtimit të 's për të qëndruar të përditësuar për atë që po ndodh në tregje! CoinruleZgjidhja e tij funksionon 24/7

Ndërtimi i rregullave

Performanca e Rregullave të Testimit në të Dhënat Historike

SHUMA FILLESTARE
KOHËZGJATJA E INVESTIMEVE
$1750 . 00

Testoni tregtinë tuaj

Tregtoni në mënyrë të sigurt në HitBTC

Klientët tanë mund të grumbullohen në HitBTC me sisteme kontrolli të shtuara brenda disa orësh. Me Coinrule ju kurrë nuk jeni lënë të jeni në rrezik. CoinruleTregtimet e automatizuara të 's janë zhvilluar për t'ju siguruar!

Ndërtimi i rregullave

Zhvilloni teknikën tuaj të tregtimit dhe vendosni porositë tuaja BCH

CoinruleEkipi i 's ka një performancë fituese të industrisë dhe di se si të blejë dhe shesë BCH në HitBTC, etj. Ne kemi zotëruar se si të tejkalojmë tregjet me kalimin e viteve!

Ndërtimi i rregullave

Modeloni sisteme tregtare bazuar në treguesit më të famshëm

CoinruleMonitorimi i tij zbatohet për mbrojtjen më të mirë të mundshme. Ju nuk duhet të siguroni të drejtat e tërheqjes së HitBTC. Coinrule nuk mund të futni fondet tuaja në asnjë interval. Ne ruajmë çelësin tuaj API me monitorim të nivelit të lartë në serverët e shpërndarë. Ju gjithmonë mund të menaxhoni monedhat tuaja me Coinrule në Exchange, me siguri maksimale.

Aktivizoni mekanizmat kur ndryshon dyshemeja e tregtimit Bazuar në treguesit më premtues
Asnjë kod i nevojshëm Po aq e thjeshtë sa IFTTT
Menaxhoni ndryshimet e tregut Maksimizoni fitimet

Filloni të krijoni tregti tani

Merrni sinjale tregtare falas, përcaktoni strategji të automatizuara dhe menaxhoni monedhat tuaja 30 ditë falas.

Shkëmbimet e mbështetura

Binance Coinbase Kraken okx Bitpanda