Tregtimi i kriptove ditore në HitBTC me ZCash

Planifikoni tregtinë tuaj automatike dhe lëreni të funksionojë për ju, në HitBTC dhe shumë të tjerë.

Coinrule Paneli i kriptos
Më e rëndësishmja
Punon me top 10
Shkëmbimet popullore
të shkallës ushtarake
Siguria & Kriptimi
Komentet e përdoruesit janë aktivizuar Coinrule Mjet automatik i tregtimit
"Sistemi i shkëlqyer, automatik i tregtimit i lehtësuar, për të gjitha llojet e tregtarëve."
Shënoje

Ndërtoni menjëherë një robot tregtar

Keni provuar ndonjëherë të filloni sistemet e tregtimit të parave dixhitale dhe dështoi? A keni provuar ndonjëherë të automatizoni blerjen/shitjen e ZCash në HitBTC? Thuaj përshëndetje Coinrule! Coinrule është një ndërtues i sistemeve tregtare që i lejon përdoruesit të fillojnë rregulla automatike të kriptove pa programim! Automatizoni të gjitha blerjet/shitjen e parave tuaja dixhitale me mjetin e vetëm të tregtimit të kriptove që ju nevojitet!

Tregtoni me Bots

Performanca e Rregullave të Testimit në të Dhënat Historike

SHUMA FILLESTARE
KOHËZGJATJA E INVESTIMEVE
$1750 . 00

Testoni planin tuaj

Tregtoni në mënyrë të sigurt në HitBTC

E mbani mend kur tregjet u shfaqën 90 herë e më shumë? A do të donit të kishit investuar në ZCash në HitBTC në atë kohë? Coinrule ju lejon të hidheni në çfarëdo mundësie edhe kur flini! Përdoruesit më profesionistë ndërtojnë mjete. Filloni të tregtoni me Coinrule sot për të menaxhuar monedhat tuaja ZEC çdo moment.

Tregtoni me Bots

Krijoni metodën tuaj të tregtimit dhe tradeZEC

Projektet më të spikatura të parave dixhitale si ZCash po bëjnë përparim në udhërrëfyesin e tyre 2019. Keni dashur të bëni porositë tuaja KZZ, KZZ apo KZZ? A jeni tashmë në HitBTC? Tani është koha për të Tregtuar Tani, sillni blerjen / shitjen e parave tuaja dixhitale në nivelin profesional Coinrule!

Tregtoni me Bots

Hartimi i strategjive të bazuara në tregues të sigurt

Ndonje pyetje? Shikoni CoinruleQendra e Ndihmës së! Lexoni rreth mbulesës sonë për investimin tuaj, si i mbajmë çelësat tuaj API, si mund të lidheni Coinrule në HitBTC dhe çfarë porosish ju nevojiten për të përfituar ZCash. Tregtoni me Algoritme me Coinrule dhe na tregoni nëse keni ndonjë pyetje!

Nxitni strategji kur ndryshon dinamizmi i tregut Bazuar në treguesit më premtues
Asnjë kod nuk kërkohet Po aq e thjeshtë sa IFTTT
Menaxhoni ndryshimet e tregut Maksimizoni fitimet

Filloni të krijoni strategji sot

Merrni sinjale tregtare falas, përcaktoni sistemet e tregtimit dhe menaxhoni portofolin tuaj 30 ditë falas.

Shkëmbimet e mbështetura

Binance Coinbase Kraken okx Bitpanda